Short Bitcoin Fonları Çıkışı Rekor Gördü

Short Bitcoin Fonları Çıkışı Rekor Gördü
Short Bitcoin Fonları Çıkışı Rekor Gördü
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Short Bitcoin Fonları Çıkışı Rekor Gördü; Dijital varlık yönetici olarak hizmet sağlayan CoinShares yapmış olduğu paylaşım ile birlikte kurumsal olan fonlarda hafta içerisinde net olarak 5 milyon dolarlık olarak bir para çıkışı söz konusu oldu. Fonlarda ise genel olarak çıkış yaşanması ile birlikte Bitcoin Nedir üzerinde ciddi para girişleri olduğu saptandı. Öyle ki 9 hafta gibi bir içerisinde yaşanan toplam fon çıkışı ile birlikte 80 milyon dolara kadar bir ulaşma gözlemlendi. Fonların sürekli olarak bir çıkış yaşaması ile birlikte  Bitcoin üzerinde ise 4 haftadır düzenli para girişleri söz konusu olduğunu belirten CoinShares  rekor çıkış söz konusu olduğunun altını çizdi. CoinShares ile birlikte fonların verileri incelendiğinde de ise kurumsal yatırımcılar da Bitcoin fiyatlarında bir yükseliş ve artış beklediklerini belirttiler.

Kripto Para Fonları Beklentiye Neden Oldu

Short Bitcoin Fonları Çıkışı Rekor Gördü; Fon grafiklerinin incelenmesi ile birlikte akıllarda Bitcoin artışı beklentileri geldi. Öyle ki Bitcoin üzerinde yaşanmış olan para girişleri ile birlikte eş düzeyde seyreden para çıkışları da gözlenmeye başladı. Öyle ki Ethereum üzerinde 2,2 gibi bir para çıkışı belirlenirken, Solona da ise 2000 bin dolar gibi bir para çıkışı meydana geldi. Bunlara ek olarak da Ripple üzerinde de 100 bin dolar gibi bir çıkış yaşandı. Bu konuda ise en düşük para çıkışı yaşayan coin ise Ethereum olarak gözlemlendi.  Bitcoin de de ciddi bir para çıkışı gözlemlenirken bu çıkış ise, 14,7 milyon gibi bir rakam olarak gözlemlendi.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoHocası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!