LiraT (TRYT) Nedir?

LiraT (TRYT) Nedir
LiraT (TRYT) Nedir
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

LiraT (TRYT) nedir; Türk lirası desteği olan ve blok zincir teknolojisi ile çalışan teminatlı stablecoin. Bitlo yaratır ve piyasaya arz eder. Bitlo firmasının hesaplarında TRYT token ile tamamen eşit Türk lirası yer almaktadır. Her 1 TRYT token=1 TL olarak yaratılır. Bitlo firması bu token ile blockchain imkanlarını kullanarak Türk lirası işlemlerini az masraflı ve seri bir şekilde yapma imkanı verir.

TRYT Token Tasarısı

LiraT (TRYT) nedir; Avalanche (AVAX) blockchain teknolojisi temelinde geliştirilmiş korumalı bir stabilcoin. TRYT tokenin maddi bir karşılığı bulunmaktadır. TRYT token fiyatı Türk lirasına bağlıdır. Yaratılan bütün TRYT tokenlere  karşılık firma hesabına aynı oranda Türk lirası ilave edilir. TRYT token ve Türk lirası eşitliği bozulduğu zaman eşitliği tekrar sağlamak adına akıllı sözleşmeler aracılığı ile TRYT token yakımı yapılır. Bu şekilde TRYT token fiyat istikrarı sağlanır.

Dijital para pazarlarında fazla hareketlilik vardır. Bu hareketliliğin TRYT token ile azaltılması ve katılımcıların korunması sağlanır. TRYT token ticareti her zaman her yerden yapılabilir. AVAX ile çalışan bir sanal cüzdan ile masrafsız olarak depolanır. TRYT token ile katılımcılar Türk lirası işlemlerini minimum maliyetli ve seri olarak gerçekleştirilir. TRYT token maksimum arz miktarı belirlenmemiştir. TRYT token ve firma hesaplarında yer alan Türk lirası eşitliği sürekli güvence altına alınır. Bu yüzden token arz miktarı değişkenlik gösterir.

TRYT token korunaklı kripto para borsalarında işlem görür. TRYT token yatırımı yapmak isteyenler bu borsalara kayıt olarak TRYT token işlemlerine başlayabilir.

TRYT Token Özellikleri Nelerdir?

  • Tamamen açık bir tokendir. bir anda gerçekleşen fiyat hareketlerinden yatırımcıları korumak için tasarlanmıştır. TRYT token karşılığı ne kadar Türk lirasının teminat olarak firma hesabında olduğu token.com.tr sitesinden güncel veriler ile ilan edilir.
  • Ulaşımı kolay bir tokendir. TRYT tokenin küresel ekonomide her katılımcının basit bir şekilde elde etmesi çin geliştirilmiştir. AVAX tabanlı sanal cüzdanlar ile yedi gün yirmi dört saat işlem görür.
  • TRYT merkez üstü bir token olmasından dolayı maddi paralardan daha seri ve az masraflı olarak işlem yapılır.
  • Kanuni engel bulunmayan ülkelerde günlük hayat işlemlerinde ödeme araca işlevi görür.
0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoHocası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!