BTC / USD
ETH / USD
XRP / USD
LTC / USD
EOS / USD
BCH / USD
ADA / USD
XLM / USD
NEO / USD
XEM / USD
DASH / USD
USDT / USD
BNB / USD
QTUM / USD
XVG / USD
ONT / USD
ZEC / USD
STEEM / USD

Kripto Paralar İşlem Saatleri

0 29

Kripto para birimleriyle işlem yapabilmek için, bazı işlem saatleri bulunuyor. Bu işlem saatlerini bildiğiniz sürece, işlemlerinizi doğru ve tam zamanında yapabilirsiniz.

Kripto Para Birimleri ile Ne Zaman Ticaret Yapabilirsiniz?

Kripto para birimleri, giderek daha popüler hale geliyor ancak, ticaret yapmak güvenli mi? Kısa cevap evet, ancak birkaç uyarı bulunuyor.

  • Kripto para birimleri merkezi değildir ve tek bir başarısızlık noktası yoktur.
  • Hükümetlerin ve bankaların fiyatları düzenleyebildiği ve manipüle edebildiği, geleneksel para birimlerinin aksine, kripto para birimleri, matematik ve algoritmalara dayanır.

Bunun yanında hangi borsada ne zaman ticaret yapacağınızı bilmek için, kripto paralar işlem saatleri, yatırımlarınızın doğru olması için, bilinmesi gereken saat aralıklarından oluşur.

Kripto Para Ticareti için En Uygun İşlem Saatleri Nedir?

Kripto para ticareti, kazançlı bir yatırım olabilir ancak, aynı zamanda oldukça spekülatif bir piyasadır. Bu, herhangi bir yatırımla ilişkili risklerin olduğu ve kripto para ticaretinin bir istisna olmadığı anlamına gelir.

Bazı tüccarlar, kripto paralar işlem saatleri için, en iyi zamanın, fiyatların genellikle daha düşük ve daha değişken olduğu sabah ya da akşam saatleri olduğuna inanıyor. Yani ticaret için en uygun saatler, sabah 08.00 ile akşam 12.00 EST arasındadır. Bu, piyasanın en aktif olduğu ve fiyatların en yüksek olduğu zamanlardır.

Hangi Borsalarda Ne Zaman İşlem Yapılır?

Kripto para borsaları, dijital para dünyasına girmenin harika bir yoludur. 7/24 açık olan çok sayıda farklı borsa bulunuyor. Böylece her zaman, sizin için uygun bir ticaret platformu bulabilirsiniz.

Bu yüzden kripto paralar işlem saatleri bilinmelidir. Kripto para borsaları, kripto para birimleri satın almanın ve satmanın popüler bir yoludur. Bazı borsalar 7/24 açıktır ve bazıları ise belirli saatlerde açıktır.

En popüler kripto para borsalarından bazıları arasında Binance, Coinbase ve Kraken bulunuyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.