BTC / USD
ETH / USD
XRP / USD
LTC / USD
EOS / USD
BCH / USD
ADA / USD
XLM / USD
NEO / USD
XEM / USD
DASH / USD
USDT / USD
BNB / USD
QTUM / USD
XVG / USD
ONT / USD
ZEC / USD
STEEM / USD

Zach Harvey Kimdir?

0 36

Zach Harvey bitcoin dünyası için sunduğu ve geliştirdiği sistemler sayesinde adından söz ettirmeyi başarmış ve bitcoin kripto para hususunda kurduğu şirket ile birlikte bitcoin kripto para borsası için ATM üretimi sağlamıştır. Bu sayede bitcoin dijital para ile zengin olanlar listesinde yer almış bir girişimcidir.

Zach Harvey ile Bitcoin Atm Girişimi

Zach Harvey kardeşi ile birlikte 2013 yılında bitcoin Atm‘leri geliştirmiş, üretim ve kullanımı hususlarında ise öncülük ederek; kripto para dünyasına yeni bir soluk ve duruş kazandırmıştır. Bu hususta üretim yapmak adına kardeşi Josh ile bir adım atarak Lamassu adlı şirketlerini kurdular. Şirketin hem kurucu ortağı olmuş hemde CEO’luk görevini devam ettirmektedir. Bitcoin kripto para sektörü açısından fayda sağlayacak Atm sistemi bu şirkette üretime başladı.

Yine 2021 yıllarına gelindiğinde kardeşi ile Swiss Hypha Ag adlı bir şirket daha kurma girişiminde bulundular. Hypa şirketlerinin yanı sıra Lamassu şirketine yardımcı amaçlı ve ona ek olacak şekilde kripto finansal hizmetler sunmak girişimlerinde bulunulan Pazuz AG adlı bir alan daha kuruldu. Kardeşi ile başlattığı tüm bu girişimler ile yatırımlar, zaman içerisinde onun zenginler listesinde adını duyurmayı başaran etkili adımlar olarak karşısına çıkmış oldu.

Zach Harvey Bitcoin Savunucusu

Zach Harvey bitcoin dünyasının sadece bir yatırımcısı ve ona hizmet sunan işlerin öncüsü olmamış, aynı zamanda ise her daim diğer para birimlerinden çok dijital paranın önemini savunmuş biri olarak yer alır. Bitcoin ve kripto para birimlerinin, özgürlüğün en güzel bir biçimi olduğu görüşünü ise şiddetli bir şekilde savunurken, sadece savunmak ile kalmayıp; insanlara bunu aktarma çabasına da girmiştir. Bu sebepten ötürü ise, yaklaşık 10 yıl kadar ki bir süreçten beri çeşitli konferanslara ve söyleşilere katılarak bu özgürlük biçimini anlatma çabasında olmuştur.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.