Zach Harvey Kimdir?

Zach Harvey
Zach Harvey
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Zach Harvey bitcoin dünyası için sunduğu ve geliştirdiği sistemler sayesinde adından söz ettirmeyi başarmış ve bitcoin kripto para hususunda kurduğu şirket ile birlikte bitcoin kripto para borsası için ATM üretimi sağlamıştır. Bu sayede bitcoin dijital para ile zengin olanlar listesinde yer almış bir girişimcidir.

Zach Harvey ile Bitcoin Atm Girişimi

Zach Harvey kardeşi ile birlikte 2013 yılında bitcoin Atm‘leri geliştirmiş, üretim ve kullanımı hususlarında ise öncülük ederek; kripto para dünyasına yeni bir soluk ve duruş kazandırmıştır. Bu hususta üretim yapmak adına kardeşi Josh ile bir adım atarak Lamassu adlı şirketlerini kurdular. Şirketin hem kurucu ortağı olmuş hemde CEO’luk görevini devam ettirmektedir. Bitcoin kripto para sektörü açısından fayda sağlayacak Atm sistemi bu şirkette üretime başladı.

Yine 2021 yıllarına gelindiğinde kardeşi ile Swiss Hypha Ag adlı bir şirket daha kurma girişiminde bulundular. Hypa şirketlerinin yanı sıra Lamassu şirketine yardımcı amaçlı ve ona ek olacak şekilde kripto finansal hizmetler sunmak girişimlerinde bulunulan Pazuz AG adlı bir alan daha kuruldu. Kardeşi ile başlattığı tüm bu girişimler ile yatırımlar, zaman içerisinde onun zenginler listesinde adını duyurmayı başaran etkili adımlar olarak karşısına çıkmış oldu.

Zach Harvey Bitcoin Savunucusu

Zach Harvey bitcoin dünyasının sadece bir yatırımcısı ve ona hizmet sunan işlerin öncüsü olmamış, aynı zamanda ise her daim diğer para birimlerinden çok dijital paranın önemini savunmuş biri olarak yer alır. Bitcoin ve kripto para birimlerinin, özgürlüğün en güzel bir biçimi olduğu görüşünü ise şiddetli bir şekilde savunurken, sadece savunmak ile kalmayıp; insanlara bunu aktarma çabasına da girmiştir. Bu sebepten ötürü ise, yaklaşık 10 yıl kadar ki bir süreçten beri çeşitli konferanslara ve söyleşilere katılarak bu özgürlük biçimini anlatma çabasında olmuştur.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoHocası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!