BTC / USD
ETH / USD
XRP / USD
LTC / USD
EOS / USD
BCH / USD
ADA / USD
XLM / USD
NEO / USD
XEM / USD
DASH / USD
USDT / USD
BNB / USD
QTUM / USD
XVG / USD
ONT / USD
ZEC / USD
STEEM / USD

Sam Onat Yılmaz Kimdir?

0 33

Sam Onat Yılmaz BitAngels olarak bilinen sistemin kurucu ortakları arasında yer alan genç girişimci, aynı zamanda DApps şirketinin; yöneticisi gibi görev almaktadır.

Sam Onat Yılmaz ve Bitcoin ile Tanışma Serüveni

Sam Onat Yılmaz bitcoin ile tanışma sürecinin arkadaşı aracılığı ile olduğunu anlatıyor. David Johnston adlı arkadaşı ile bir takım girişim işleri ile uğraşıyorlardı. Engine ismine sahip bir şirket kurma çabaları içerisindeydi. Bu uğraştıkları sistemin temeli de, bilgisayar sistemi ile birlikte yapay zekayı kullanmak gibi bir düşünce içeriyordu.

Aynı zamanda kişisel verilerin daha iyi kullanımı hususunda uygulama ve işlem yapmak gibi amaç içerisinde çalışmalar sürdürüyorlardı. Tam bu süreç içerisinde bitcoin sistemi ile tanışmışlardı ve bu durum sayesinde çalışma serüvenlerini; bitcoin ile nasıl birleştirmek gerekir düşüncelerine yöneldiler. Bitcoin sistemi birçok alanda özgürlük sunarak, insanlara rahatlık sunuyordu.

Sam Onat Yılmaz katıldığı bitcoin hususunda bir konferansta bu konuya dair nasıl eksiklerin olduğu hususunda bir takım araştırmalar içerisine girmişti. Ve o konferansta bulunan tanıdık ve bilgili insanlara danışarak kripto para piyasasında ne eksik olduğunu danıştı ve kendisine; bitcoin sistemi alt yapısının güçlenmesini sağlayacak olan şirketlere gereken yatırımın az olduğu ve bu hususta bir ihtiyaç olduğunu söylediler.

Bu konuda yoğunlaşan Sam konferansta edindiği bilgiler neticesinde, hem eksikliğin giderilmesi ve aynı zamanda da hem piyasaya güçlü bir adım atarak tanınabilmek açısından melek yatırımcı anlamında BitAngels olarak tanınacak sistmini kurmak için ciddi girişimler ile adımını başlatmış oldu.

BitAngels Sistemi ve Sam Onat Yılmaz

Katıldığı konferans sonrasında hemen fikirleri kurmak istediği sistem hususunda oturmuş ve platform için websitesini geliştirerek hemen o gece işleme koymuştur. Tanıtım toplantısı için ise insanları davet etmiş ve girişimini sisteme geçirmiştir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.