BTC / USD
ETH / USD
XRP / USD
LTC / USD
EOS / USD
BCH / USD
ADA / USD
XLM / USD
NEO / USD
XEM / USD
DASH / USD
USDT / USD
BNB / USD
QTUM / USD
XVG / USD
ONT / USD
ZEC / USD
STEEM / USD

Yifu Guo Kimdir?

0 15

Yifu Guo için tam bir girişimcidir denilse doğru bir tanım yapılmış olacaktır. Akıllı bir girişim neticesinde 2011 yılı içerisinde bitcoin sistemine girmiş ve yaptığı çalışmalar ile hem başarı hem de üst düzey bir zenginlik kazanmayı sağlamıştır.

Yifu Guo Nasıl Zengin Oldu?

Bitcoin madenciliği adına kullanımı sağlayan bir cihaz gelişimine adım atmıştı. Bu cihaz sayesinde hem pazarlama yaparken hem de bitcoin varlık sayısını artırmayı başararak zenginlik elde etmiştir.

Yifu Guo’nun Sahip Olduğu Servet Ne Kadar

Genç bir girişimci olarak yaptığı düşünceli ve işe yarayacak çalışmaları sayesinde bitcoin kazanımı sağlamıştır. Ve bu akıllıca sunduğu cihaz sayesinde hem cihaz satışı hem karşılığında aldığı btc değerleri neticesinde şuan için yaklaşık olarak 15 milyon dolara yakın serveti bulunmakta olup, genç bir öğrenci olarak adını kripto para ile zengin olanlar listesinde de duyurmayı başarmıştır.

Bitcoin Madenciliğinde Çalışmalarıyla Yifu Guo

New york universty’de öğrenci olarak eğitim hayatı süren ve henüz genç bir öğrenci olan Yifu Guo, madencilik adı verilen bir sisteme ilgi duymuştu. Sistem, bitcoin konusunda tüm dünyada bulunan işlemlerin incelemesi  blok zinciri oluşumu hususunda çalışarak bilgi işlem gücü ile işlemektedir.

Bu işlemi ise madencilik olarak adlandırılan tamamlayıcılar sağlamaktadır. Ve işlem tamamlanması sonucunda ise aldıkları karşılık bitcoin olarak sunulur. Bu hususta çeşitli çalışmalar ile bitcoin madenciliği adı verilen hususta başarı sağlayan genç öğrenci Yifu Guo, bir tür madencilik işine yarayan ve bu durumu sağlayan bir cihaz geliştirmiş ve piyasaya sunmuştu. Böylece insanların ve şirketlerin işlerini görmeyi kolaylaştırmış oldu. Ve adını kısa sürede duyurmuş oldu. Çeşitli firmalar, şirket ve insanlara cihazı satarak aynı zamanda da bitcoin dijital varlıklarını büyük bir oranla artırmayı başardı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.