BTC / USD
ETH / USD
XRP / USD
LTC / USD
EOS / USD
BCH / USD
ADA / USD
XLM / USD
NEO / USD
XEM / USD
DASH / USD
USDT / USD
BNB / USD
QTUM / USD
XVG / USD
ONT / USD
ZEC / USD
STEEM / USD

Eric Voorhees Kimdir?

0 45

Eric Voorhees Panama’da yaşamakta olan ve ismini sık sık geliştirdiği girişim projeleri ile duyurmayı başarmış bir girişimci ruhlu insandır. 2014 yılında Amerika vatandaşlığına geçiş yapmıştır. 2007 yılında üniversite eğitimini tamamlayarak Puget Sound üniversitesinden mezun olmuştur.

Eric Voorhees Bitcoin ile Nasıl Tanıştı?

Eric Voorhess mevcut sahip olunan para sisteminin risklerini ve sistemik sorunlarının olduğunu uzun zamandır savunucusu olarak yer almaktaydı. İnternet geliştirme girişimleri ile uğraştığı 2010 yılına geldiği dönemlerde, proje müdürü olarak Podium Group’da çalışıyordu. Eylül 2011 yılında merkeziyetsiz ve herkese ait olan Bitcoin yapısı ile tanışmış oldu ve bu sistem Eric Voorhees‘in hayatını ciddi anlamda değiştirecek bir adım olarak bir dönüm noktası oldu. 2012 yılına gelindiğinde artık çalışma hayatı bu noktaya doğru yönelerek bitInstant sistemine dahil oldu ve bu alanda pazarlama müdürü olarak görev aldı.

Böylelikle kripto ve dijital para ile bitcoin, altcoin gibi konularda çok daha fazla bilgi edinerek bu sistem ile yola iyice adapte olmayı sağladı. Bitcoin kullanımı sayesinde edindiği meblağlar ile de bitcoin kullanarak kumar oynamayı sağlayan bir sistem geliştirdi. SatoshiDICE adını verdiği uygulama bir süre güzel işleyişe sahip olmuştu. Ancak kullanıcıların yoğunluğunun artması sebebi ile veri anlamında bazı sıkıntı ve sorunlar oluştu ve başının derde girmesine sebep oldu. Durum bu şekle dönüşmesi ile birlikte başının daha fazla derde girmesini önlemek amacı ile kurduğu bu sistemi satarak güzel bir gelir elde etti.

2013 yılında Sms ile btc gönderimi sağlayan bir başka sistem kurarak; insanlara güvenli şekilde kullanabilecekleri cüzdan uygulaması oluşturmuş oldu. Ve çok tutuldu. Bir süre de bu sistemde başarı elde ederek yine iyi rakamlara satış sağladı. Sonrasında yine bitcoin ile iş gören 2 iş daha kurarak güzel gelirler sağladı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.