Yatırımcıların Dikkatine! Altcoinlerin Sessizliği Bozuluyor

Yatırımcıların Dikkatine! Altcoinlerin Sessizliği Bozuluyor
Yatırımcıların Dikkatine! Altcoinlerin Sessizliği Bozuluyor
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yatırımcıların Dikkatine! Altcoinlerin Sessizliği Bozuluyor; Günümüzde en yaygın olarak kullanılıyor olan kripto para olan Bitcoin ani bir artış ile yeniden 20 bin doların üzerine çıktı. Bu artış ile birlikte altcoinler üzerinde de ciddi artışlar beklendiği ve yeni kazanımlar kaydedildiği görüldü. Son zamanlarda yeni bir artış görülen Bitcoin Cash’in son birkaç hafta içerisinde ciddi artışlar gözlenmeye ve değerli kazanımlar kaydetmeye başladığı görülüyor. Öyle ki Bitcoin Cash grafiği incelendiğinde önümüzde ki günlerde yeniden bir yükselme görülecek gibi duruyor. Grafik üzerinde görünen iki senaryo bulunuyor bu senaryolara göre ise bir taraftan düşecek gibi görünse de diğer tarafta ciddi bir artış olacağı saptanıyor. Hatta öyle ki ikince senaryo da Bitcoin Cash 112 dolarlık seviyeyi koruması ile birlikte son dört ay içerisinde ciddi bir satın alım fırsatı doğurmuş oldu.

Bitcoin Cash Fiyat Değişiklikleri İle Şaşırtmıyor

Bitcoin Cash değerinin sürekli bir hareketliliği ile birlikte akıllarda ya dibe vuracağı ya da tamamen yükseleceği gibi kafa karışıklıkları oluşuyor. Yine de buna ek olarak bitcoinin sessizliği bozarak geçen günlerde yeniden artış göstermesi ile birlikte altcoinlerin de artış göstereceği düşünülmeye başlandı. Öyle ki Bitcoin cash bu konuda da grafiklerin incelenmesi ile birlikte artışları yakalaması bekleniyor. Bu bağlamda fiyatın 123,1 doların üzerinde seyretmesi bekleniyor. Böyle bir durum söz konusu olduğunda ise hedef olarak yeniden 123 dolar kullanılacak gibi duruyor.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoHocası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!