Eski Google Ceo’su Altocini Överek Bitiremedi

Eski Google Ceo’su Altocini Överek Bitiremedi
Eski Google Ceo’su Altocini Överek Bitiremedi
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Eski Google Ceo’su Altocini Överek Bitiremedi; Kripto para piyasasında ciddi bir şekilde artış ve hareketlilik gözleniyor. Bu konuda hakkında ise Eski Google Ceosu ciddi açıklamalar yaparak herkesi heyecanlandırdı . Ünlü ve oldukça fazla tanına yönetici Eric Schmidt, ilgi gören bir konferans da çok önemli açıklamalar yaparak coin meraklılarına heyecanlı anlar yaşattı. Öyle ki bu bağlamda kripto paralar hakkında yaptığı açıklamalara ek olarak gelecekte ki üstün rolü hakkında da çok fazla konuşmalar yaptı. Buna ek olarak Web3 devrimi ile ilgilide LINK’in ciddi bir potansiyele sahip olduğunu ve ciddi artışlar ile değerleneceğini açıkladı. Öyle ki bu konuşma ve iddialar çok fazla kişiler için oldukça şaşırtıcı bir şekilde dinlendi. Bunun nedeni ise çok sayıda kripto yatırımcısının Chainlik hakkında bilgi sahibi olmaması ve hiç duyulmamış olması olabilir. Buna ek olarak Chainlink Ethereum, AVAX, SOL gibi katman blok zincirine sahip olamamasıdır.

Chainlik Ciddi Yoğunluk Yaşandı

Eric Schmidt açıklaması ardından Chainlik üzerinde yüzde 30 seviyesinde bir artış gözlemlendi. Öyle ki bu projeyi kullanan kişilerin sayısı bir andan 1,000’in üzerinde seyretmeye başladı. Aynı zamanda son günler de ise Coinbase ve Sıft ödemeleri ile yapılan ortaklığın ardından daha fazla bir şekilde ilgi görmeye başladı. Proje git gide büyüme göstererek ciddi bir artış gözleneceğini belirtiyor.  Eric Schmidt’e göre ise Web3 dünyası üzerinde ise adeta bir dev olacağını belirtmişti.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoHocası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!