XRP Şu An Ne Kadar?

0 4

Canlı verilerle XRP şu an ne kadar analiz edildiğinde fiyatının 6.69 TRY olduğunu görmek mümkün. İşlem hacmi 18.336.770.492 TRY olan XRP fiyatı düzenli olarak güncellenmekte. Piyasa değeri 328.884.000.039 TRY olan coin anlık olarak coin market caps sıralamasında #7’dir. Dolaşımdaki arz itibarı ile en yüksek seviyede olan 100.000.000.000’dır.

XRP Ne Demektir

Kripto ödeme sistemi olan Ripple’nin yerel kripto para birimi olan XRP, Ripple Labs tarafından küresel ödemeler için oluşturuldu. Bankacılık sistemin ile yürütülen para transferlerine rakip olmasının dışında aynı zamanda bireysel kullanıcıların da ilgisini çeken düşük maliyet ile para transferine imkan tanımakta.

En önemli özelliklerinden biri saniyeler içerisinde işlemlerin tamamlanması ve işlem ücretlerinin son derece düşük olmasıdır. XRP şu an ne kadar öğrenmek için listelenen kripto borsalarına göz atılmalıdır.

XRP Şu An Ne Kadar XRP Nasıl Çalışıyor

Yatırımcılara çok daha ucuz ve verimli bir alternatif oluşturan XRP, yatırımcılara hızlı ve düşük maliyetli para transferi için kullanılabilecek küresel bir ağ olarak sunulmaktadır. Sisteme bağlanabilmek için kullanılan bir API gerekmekte.

Talebe bağlı likidite özelliği sunduğundan dolayı yatırımcıların ön finansman ihtiyacını sınır ötesi işlemlerde kaldırırken teknik anlamda iki işlem yapanlar arasında aracı görevi üstlenir.

Yabancı para birimleri arasındaki likiditenin daha akışkan hale gelmesini desteklerken ödeme odaklı hizmet sunmak isteyen tüm projeleri blok zinciri çözümleri sunar.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.