Visadan Yeni Hamle Ve Hareket!

Visadan Yeni Hamle Ve Hareket
Visadan Yeni Hamle Ve Hareket
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Visadan Yeni Hamle Ve Hareket; Visa yapmış olduğu yeni açıklamalarda kripto paralar cüzdanını aktif hale getirmek amacı ile işlem başlattığını belirtti. Aynı zamanda ise buna ek olarak bir çok firma ve bir çok şirket kripto paraların işlenmesine yönelik çalışma yapmaya başladı. Bu bağlamda da Visa yapmış olduğu açıklamalarda bu alanda da bir gelişme kaydedeceğini belirtti. Bu alan üzerinde Visa kendi kripto para cüzdanını devreye sokmak ve harekete geçirmek için gerekli olan altyapıları en iyi şekilde hazırladığını ve gerekli olan bütün çalışmalarında hızlı bir şekilde sağlandığını belirtti. Bu işlemin oldukça hızlı bir şekilde yapılmasına yönelik de gerekli olan ekibini kurduğunu bildirdi. Aynı zamanda da kripto para birimlerinin hızlı bir şekilde yaygınlaşmasına yönelik olarak birkaç ticari marka ile gerekli başvuruların tamamladığı açıklandı.

Visa İşlemleri Hızlandırdı!

Visa tarafından gelen bu hamle ardından ise aynı zamanda bu işlemlerin oldukça hızlı bir şekilde yapıldığına yönelik açıklamalarda gecikmedi. Öyle ki visa buna ek olarak olarak da blockhain varlıklarının denetlenmesi adına da gerekli başvuruların tam bir şekilde hazırlanmış olduğunu net bir şekilde belirtti. Aynı zamanda ise Visa müşterilerine özel olarak dijital varlıkların en iyi şekilde desteklenmesi amacı ile de özel bir NFT programı başlattı. Bunun ile alakalı olarak da CyrptoPunk koleksiyonu üzerinden bir NFT satın alma işlemi sağladı.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoHocası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!