Bitcoin Bağışı Şaşırttı!

Bitcoin Bağışı Şaşırttı
Bitcoin Bağışı Şaşırttı
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin Bağışı Şaşırttı; Dünyanın en büyük olan bir bitcoin bağışı söz konusu oldu. Kripto para alanı oldukça fazla şaşırtmaya devam ederken şaşırtıcı bir olay daha gerçekleşti. Yakın zaman aralığında meydana gelen bağır haberi ise Susquehenna milyarder kurucusu ortağı olarak çalışma sağlayan Jerrrey Yass tarafından geldi. Yass yapmış olduğu kripto destekli olan bir super pac tarafına tam olarak 100 Bitcoin bağışı gerçekleştirdi.

Kripto paraların son zamanlarda oldukça geniş kapsamlı olarak geniş alanlarda kullanılması ardından bağış olarak da tercih edilmesi ciddi bir şaşkınlığa neden oldu. Öyle ki son olarak ABD seçim aşamaları sırasında ise bir bağış hamlesi ile birlikte dikkat çekmiş oldu. Bu bağlamda ise açıklama gecikmedi ve David Mclntosh tarafından ise yapılmış olan açıklamada; Jeff kripto paralara destek sağlamak ve aynı zamanda ne kadar güçlü bir alan olduğunu belirtmek amacı ile bir sinyal vermek istedi diye açıklamada bulundu.

Bitcoin Artık Her Alanda!

Bitcoinin ve kripto paraların oldukça yaygın olarak her alanda tercih edilmesi her zaman merak uyandırırken gelen bağış hamlesi de ciddi bir dalgalanmaya neden oldu. Öyle ki bu alanda Jeff tarafından yapılmış olan bitcoin bağış hamlesinin amacının ise kripto paralarının güçlerine dikkat çekmek amacı ile yapılmış olmasının sorularına neden oldu. Öyle ki bu alanda da oldukça gelişmeye devam eden kripto paralar her alanda yaygın bir şekilde kullanılmaya başlanacak gibi !

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoHocası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!