USD Coin Alınır mı? USD Coin Fiyatı, Piyasa Değeri

USD Coin Alınır mı
USD Coin Alınır mı
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

USD Coin alınır mı? Evet almak mümkündür. USD’yi temsil eden Ethereum blok zinciri üzerine inşa edilen dijital varlık USD Coin, dünyanın herhangi bir yerinde ödeme göndermek ve almak için kullanılabilir.

USD Coin Kurucusu

USD para birime bağlı sabit para birimi olarak kullanılan USD Coin; Jeremy Allaire ve Sean Neville tarafından, 2013 yılında tasarlandı. Yoktan var edilemeyen USD Coin, her USDC madeni parasıyla tek bir USD ile destek alıyor.

USD Coin Güvenilir mi?

Çoğu uzmana göre USD Coin’in güvenilir olduğu düşünülürken; bazı uzmanlara göre USD Coin alınır mı konusunda; diğer kripto para birimlerinden daha az güvenilir olacağı düşünüldüğünden, güvenilirlik konusunda tereddüt yaşanabiliyor.

USD Coin’in nispeten istikrarlı bir para birimi olarak kabul edilmesi, USD tarafından desteklenmesi dolayısıyladır. Bu, USD Coin’i bazı kullanıcılar için, diğer kripto para birimlerinden, daha güvenilir hale getiriyor.

USD Coin Piyasa Fiyatı Piyasa Değeri

USD Coin kripto para birimi, USD para birimine sabitlenmiş bir kripto paradır. Bu, USD ile 1:1 oranını korumak için tasarlandığı anlamına gelir. Uzun vadeli yatırımcılar için USD Coin alınır mı konusunda yatırımcılar; istikrar ve güvenlik sağlayacağı için, cazip bir seçenek olabilir.

Bununla birlikte USD Coin, hala nispeten yeni bir kripto para birimi olduğunu ve fiyat oynaklığına maruz kalacağını belirtmek de önemlidir. USD Coin piyasa fiyatı 17.37 TRY olurken; 24 saatlik işlem hacmi ise 81.061.888.712 TRY oldu.

Son 24 saatte düşüş yaşayan USD Coin piyasa değeri 971.028.821.286 olurken, dördüncü sıraya geriledi. Dolaşımdaki arzı ise 55.915.356.676 USDC Coin olarak gerçekleşti.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoHocası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!