BTC / USD
ETH / USD
XRP / USD
LTC / USD
EOS / USD
BCH / USD
ADA / USD
XLM / USD
NEO / USD
XEM / USD
DASH / USD
USDT / USD
BNB / USD
QTUM / USD
XVG / USD
ONT / USD
ZEC / USD
STEEM / USD

Stellar Alınır mı? Stellar Fiyatı, Piyasa Değeri

0 18

Yatırımcılar Stellar Alınır mı konusunda mükemmel bir fırsat olup olmadığını merak edebilir. Piyasalardaki değişiklik, Stellar kripto para biriminin güvenilir olup olmadığı konusunda yatırımcıları meraklandırıyor.

Stellar Kurucusu

Herhangi bir kar amacı gütmeden Stellar Development Foundation tarafından desteklenen Stellar; açık kaynaklı ve merkeziyetçi olmayan bir kripto paradır. Sınır ötesi işlemlere izin veren Stellar; Jed McCaleb, Joyce Kim ve David Mazieres tarafından 31 Temmuz 2014 yılında oluşturuldu.

Stellar Güvenilir mi?

Yatırımcılar için Stellar alınır mı? Güvenilir bir yatırım aracı mı konuları merak ediliyor. Kripto para piyasasında umut verici bir şekilde çalışan Stellar; düşük maliyetleri, güvenilir ortamı ve hızlı işlemleriyle, diğer birçok kripto paradan daha iyi bir seçenektir.

Bunun yanında sadece madeni parayla sınırlı olmadığından, enflasyonun yatırımlarınızı olumsuz etkilemesi de muhtemeldir.

Stellar Piyasa Fiyatı Piyasa Değeri

Stellar kripto para biriminin, uzun vadeli yatırımcılar için, uzmanlar tarafından iyi bir yatırım olarak görülüyor. Stellar alınır mı noktasında bazı uzmanlar ise; Stellar kripto para biriminden çok da emin olmadıklarını söylüyor.

Bunun nedeni; kripto para birimlerinin hala nispeten yeni bir yatırım olması ve geleceklerini tahmin etmenin zor olmasıdır. Stellar potansiyel gösterdi ve son aylarda iyi bir gidişat yakaladı. Ancak gelecekte değerinin düşmesi ihtimali her zaman bulunuyor.

Bunun yanında 2014 yılında piyasaya giriş yapan Stellar; Euro bazında 0.73 Euro tepe değerine ulaştı. Kriptomat verilerine göre ise en düşük 0.00 Euro kaydedilen Stellar kripto para biriminin piyasa değeri 2.765.705.066 oldu ve yirmi dördüncü sıraya yükseldi.

Stellar dolaşımda 24.994.959.232 XLM kaynağına sahip olurken, piyasa fiyatı 0.11060900 Euro oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.