Ünlü Politikacı Açıklamalar Yaptı

Ünlü Politikacı Açıklamalar Yaptı
Ünlü Politikacı Açıklamalar Yaptı
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü Politikacı Açıklamalar Yaptı; Eski Amerika’lı politikacı tarafından bazı açıklamalar meydana geldi. Yapılan açıklamalar ile birlikte de David Gokhstein bitcoin fiyatlarında neredeyse 100,000 dolara yakın bir ulaşma meydana geleceğini bildirdi. Bu konuya da ciddi bir şüphe ile yaklaşım gösterdi. Ancak bu konuda her ne kadar endişeli olsa da altcoinler tarafından ralli meydana geleceğine oldukça emin. Kripto para fenomenleri konu hakkında yapmış olduğu açıklamalar ile kripto paralara olan güvenini sürekli olarak vurguladı.

Bu bağlamda üzere ise XRP üzerinde bir ralli olacağını ve bu konuda ise çok ciddi bir şekilde emin olduğunu da defalarca vurguladı. Aynı zamanda ise Bitcoin üzerinde de desteklerinin olduğunu ve ilerlemesinde sevdiğini belirtti. Bitcoin ise aynı zamanda 100,000 dolar olan fiyat hedefini ise geçen sene Kasım ayları sırasında tamamlamıştı. Aynı zamanda ise piyasa üzerinde bir istikrarsızlık patlaması meydana geleceğini savundu.

BTC Desteğinde Devam

Bitcoin üzerinde neredeyse bütün yatırımcılar, politikacılar destek olurken konu hakkında ise bazı altcoinlerin de ciddi bir patlama yaşanmasını beklediklerini açıklıyor. Bu konu hakkında ise  Gokhstein Ripple üzerine meydana gelecek olan rallileri son derece savunduğunu ve bunu ile birlikte de SHIB olan desteklerini sürekli olarak anlatıyor.  Gokhstein göre ise kripto paralar alanı oldukça güvenli ve bunun ile birlikte ise uzun vadeli olan uzun güvenilir bir yol olarak görülüyor.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoHocası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!