Binance Tarafından Son Dakika Duyuruları Geldi

Binance Tarafından Son Dakika Duyuruları Geldi
Binance Tarafından Son Dakika Duyuruları Geldi
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Binance Tarafından Son Dakika Duyuruları Geldi; İşlem hacmi ile birlikte en büyük kripto para borsası olarak hizmet sağlayan Binance tarafından bazı açıklamalar gelmeye devam ediyor. Bu bağlamda ise Lunc topluluğu tarafından da yeni bir teklif meydana geldi. Yapılmış olan açıklamalar da Terra Classic ağı altında LUNC ve USTC oranlarında on- chain işlemleri sırasında bir vergi yakma oranına karşılık yenilikler içermektedir.

Belirlenmiş olan oran ise 1,2 ve aynı zamanda yüzde 0,2 ye düşecek kadar olan bir teklifi içermektedir. Aynı zamanda bu teklif oylama sonucunda bir geçiş sağladı. Bu değişiklik ise aynı zamanda 19 ekim ve bugün itibari ile birlikte geçerli olacak. Bu sebepler ile birlikte de yeni bir vergi yakma oranları geçerli olmak ile beraber aynı zamanda ciddi bir değişikliğe neden olan mekanizma da devreye girmeye başlayacak. Bu bağlam üzerinde ise borsa üzerinde meydana gelen alım satımlar üzerinde de yüzde 1,2 gibi bir konsolidasyon ücreti de yüzde 0,2 düzeyine kadar indirilmesi bekleniyor.

Piyasa Üzerinde Yeni Sözleşmeler Olacak

Bunlara ek olarak Binance borsasının haftalık olarak opsiyonlar yapacağı duyuruldu. Bu opsiyonlar ile birlikte meydana gelecek olan bu opsiyonlu Avrupa tarzı olarak yapılacak olan sözleşmeler olarak karşımıza çıkacaktır. Aynı zamanda ise haftalık olarak düzlenecek olan opsiyonlar haftalık bir şekilde listelenmesi sağlanacak. Bu zaman dilimi ardından da he -r perşembe bir sözleşme söz konusu olacak.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoHocası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!