Trabzonspor Fan Token (TRA) Nedir?

Trabzonspor Fan Token
Trabzonspor Fan Token
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Trabzonspor Fan Token (TRA), Trabzonspor Kulübü’nün geliştirici resmi taraftar. FAN TOKEN, 23 Eylül 2020 yılında piyasaya sürülmüştür. Trabzonspor Fan Token (tra) nedir, Trabzonspor ile taraftarı arasındaki etkileşimi artırmak tarafların takımlar ile çeşitli konularda söz sahibi olmasını sağlamak amacıyla sunulur.

Neden Trabzonspor Fan Token (Tra)?

Trabzonspor Fan Token (TRA), Trabzonspor ve taraftarlar arasındaki etkileşimi güçlü oranında artırmak amacıyla oluşturulmuştur. Takımla ilgili alınacak kararlarda anketlere katılarak avantajlardan faydalanabilirsiniz.

Diğer avantajlar şu şekildedir;

  • Takımı destekleme,
  • Stadyum turları,
  • İmzalı forma
  • Ve maç biletleri olarak ayrılıyor.

Her bir Spor Kulübü’nün tokenleri bulunur. Bunlar fanlar ve spor kulübü ile aralarında bulunan etkileşimi artırmak amacı ile gerçekleşir. Birçok avantajlı yanı da beraberinde sunuluyor. Avantajlı yanlarından kullanıcılar faydalanabilir. Kullanıcıların belirli grupları bulunur. Bu grup içerisinde yer aldığınız takdirde avantajlardan yararlanmanız mümkün.

  • Madenciliği yapılamayan kripto para türüdür. Ethereum blok zincirinde altyapısı bulunuyor. TL üzerinden alım ve satımlar yapılmaktadır. Trabzonspor spor kulübü, taraflarının etkileşimini artırmak amacıyla piyasaya sürmüştür.
  • Trabzonspor Fan Token (TRA) satın alındığı takdirde taraftarlar kulüp kararlarında söz sahibi olabilmektedir. Kulübün sağladığı çeşitli avantajlardan diledikleri şekilde yararlanmaları mümkün.
  • Bunun en önemli diğer bir sebebi ise takımların desteklenmesi gerçekleşir. Takımların bütçesine ekstra yatırım yapılır. En düşük ve en yüksek fiyat değişkenlik göstermektedir. 23 aralık 2020 yılında en düşük fiyatı ile bulunmuştur. 28 aralık 2020 yılında ise en yüksek fiyatını görmüştür. Yani yakın zamanlarda fiyatının arttığını anlayabilirsiniz.
0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoHocası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!