BTC / USD
ETH / USD
XRP / USD
LTC / USD
EOS / USD
BCH / USD
ADA / USD
XLM / USD
NEO / USD
XEM / USD
DASH / USD
USDT / USD
BNB / USD
QTUM / USD
XVG / USD
ONT / USD
ZEC / USD
STEEM / USD

Trabzonspor Fan Token (TRA) Nedir?

0 34

Trabzonspor Fan Token (TRA), Trabzonspor Kulübü’nün geliştirici resmi taraftar. FAN TOKEN, 23 Eylül 2020 yılında piyasaya sürülmüştür. Trabzonspor Fan Token (tra) nedir, Trabzonspor ile taraftarı arasındaki etkileşimi artırmak tarafların takımlar ile çeşitli konularda söz sahibi olmasını sağlamak amacıyla sunulur.

Neden Trabzonspor Fan Token (Tra)?

Trabzonspor Fan Token (TRA), Trabzonspor ve taraftarlar arasındaki etkileşimi güçlü oranında artırmak amacıyla oluşturulmuştur. Takımla ilgili alınacak kararlarda anketlere katılarak avantajlardan faydalanabilirsiniz.

Diğer avantajlar şu şekildedir;

  • Takımı destekleme,
  • Stadyum turları,
  • İmzalı forma
  • Ve maç biletleri olarak ayrılıyor.

Her bir Spor Kulübü’nün tokenleri bulunur. Bunlar fanlar ve spor kulübü ile aralarında bulunan etkileşimi artırmak amacı ile gerçekleşir. Birçok avantajlı yanı da beraberinde sunuluyor. Avantajlı yanlarından kullanıcılar faydalanabilir. Kullanıcıların belirli grupları bulunur. Bu grup içerisinde yer aldığınız takdirde avantajlardan yararlanmanız mümkün.

  • Madenciliği yapılamayan kripto para türüdür. Ethereum blok zincirinde altyapısı bulunuyor. TL üzerinden alım ve satımlar yapılmaktadır. Trabzonspor spor kulübü, taraflarının etkileşimini artırmak amacıyla piyasaya sürmüştür.
  • Trabzonspor Fan Token (TRA) satın alındığı takdirde taraftarlar kulüp kararlarında söz sahibi olabilmektedir. Kulübün sağladığı çeşitli avantajlardan diledikleri şekilde yararlanmaları mümkün.
  • Bunun en önemli diğer bir sebebi ise takımların desteklenmesi gerçekleşir. Takımların bütçesine ekstra yatırım yapılır. En düşük ve en yüksek fiyat değişkenlik göstermektedir. 23 aralık 2020 yılında en düşük fiyatı ile bulunmuştur. 28 aralık 2020 yılında ise en yüksek fiyatını görmüştür. Yani yakın zamanlarda fiyatının arttığını anlayabilirsiniz.
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.