Tlm Kaç Dolar Olur?

0 5

Güncel kripto para piyasası verilerine göre Tlm kaç dolar olur günlük olarak takip edilmektedir. 1 Tlm coin piyasalarda 0.031755 dolar olarak işlem görürken 0. 569406 TL üzerinden işlem görmektedir. İşlem hacmi 17,676,873 dolar toplam piyasa değeri ise 97,092,736 dolardır.

An İtibarıyla Tlm Kaç Dolar Olur

Son haftalarda Tlm coin tüm zamanının en yüksek fiyatına ulaşarak 7.18 USD üzerinden işlem görüyor şu anki değeri -99.56%. Tlm kaç dolar olur fiyat analizi ile takip edilebilir.

Anlık fiyatı 0.03168 USD olan Tlm coin son bir hafta içerisinde azaldı. Piyasaya sürüldüğü 2021 yılı 11 Nisan tarihinde 7.16 dolar’a yükselerek tüm zamanların en yüksek rakamına ulaşan Tlm coin geçmiş trendleri yatırımcıların yakın takibindedir.

Tlm Coin Özellikleri

Bir madencilik oyunu olan Alien Words kullanıcılar tarafından büyük bir Metaverse oyunu olarak kabul edilmektedir. Oyuncular Wax cüzdan kullanır, oyun basit bir kayıt ile atomic hub pazarındaki tüm NFT ticareti ile son derece kolaydır aynı zamanda oyunda kullanılan token olan Tlm, 3 farklı zincir boyu ışınlanır.

Yüksek oranlarda dahil olma imkanından yararlanan oyuncular aynı zamanda konsey üyesi olabilme ve haftalık seçimlere katılma fırsatından yararlanır. Birçok farklı özelliği ile Mete varsa oyunları içerisindeki en büyük madencilik oyunu olan Alien Words yeni başlayan blok zinciri oyuncuları açısından oldukça zor öğrenilen bir yapıya sahiptir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.