BTC / USD
ETH / USD
XRP / USD
LTC / USD
EOS / USD
BCH / USD
ADA / USD
XLM / USD
NEO / USD
XEM / USD
DASH / USD
USDT / USD
BNB / USD
QTUM / USD
XVG / USD
ONT / USD
ZEC / USD
STEEM / USD

THORChain Alınır mı? THORChain Fiyatı, Piyasa Değeri

0 29

Mal ve hizmetlerin kolay ve güvenli alışverişini sağlayan, yenilikçi ve merkeziyetçi olmayan THORChain alınır mı? Hangi borsalarda alınıp satılabilir, güvenilir midir soruları merak ediliyor.

THORChain Kurucusu

Kripto varlıkların takaslarını daha kolay yapabilmek için AMM modeli kullanan THORChain, 2018 yılında hayata geçirildi. Tendermint tabanlı bir zincir olarak, mutabakat mekanizmasıyla işlem yapılan THORChain Bizans Hata Toleransını kullanıyor.

THORChain Güvenilir mi?

THORChain (RUNE); güvenilir, hızlı ve güvenli işlemler sağlayan, yeni ve merkezi olmayan bir platformdur. Platform, Ethereum ağı üzerine kuruludur ve işlemlerini güçlendirmek için THORChain ekosisteminin yerel kripto para birimi olan THOR’u kullanır.

Güvenilirliği konusunda THORChain alınır mı konusunda protokolde özel uygulaması, yürürlükteki güvenlik önlemlerinin kalitesi ve genel yönetişim dahil olmak üzere, çeşitli faktörlere bağlıdır.

Bunun yanında THORChain; blok zincir teknolojisi kullanımı ve akıllı sözleşme işlevselliğiyle oldukça güvenilir bir platform olma potansiyeline sahiptir.

THORChain Piyasa Fiyatı Piyasa Değeri

THORChain, nispeten yeni bir proje ve uzun vadede nasıl bir performans göstereceği de belirsizdir. Bazı yatırımcılar THORChain alınır mı konusunda, iyi bir yatırım olarak görüyor.

Uzun vadeli yatırımcılar için THORChain kripto para biriminin, iyi bir yatırım olup olmadığı; bireysel yatırımcının hedefleri ve risk toleransı da dahil olmak üzere, bir dizi faktöre bağlı olduğu unutulmamalıdır.

THORChain günlük fiyatı 34.47 TRY olurken; 24 saatlik işlem hacmi ise 1.638.633.206 TRY RUNE/TRY fiyatı olarak güncelleniyor. Ancak son 24 saat içinde THORChain fiyatı düşüş yaşandı.

Sıralamada altmış dördüncü sırada bulunan THORChain piyasa değeri 11.398.100.149 TRY olurken; dolaşımdaki arzı 330.688.061 RUNE coin oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.