Polkadot Alınır mı? Polkadot Fiyatı, Piyasa Değeri

Polkadot Alınır mı?
Polkadot Alınır mı?
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Farklı blok zincirlerinin birbirleriyle iletişim kurmasını sağlayan bir teknoloji olan Polkadot Alınır mı? Yatırımcılar için en iyi yatırımlardan biri mi soruları yatırımcılar için önemlidir.

Polkadot Kurucusu

Röle zinciri adıyla anılan bir ana blok zinciriyle birlikte kullanıcı tarafından oluşturulmuş birçok paralel zincir içeren Polkadot; Web3 Vakfı tarafından, açık kaynak koduyla 2020 Mayıs ayında oluşturuldu.

Polkadot geliştiricileri arasında; Ethereum’un yaratıcılarından biri olan Gavin Wood bulunuyor.

Polkadot Güvenilir mi?

Çoğu uzman tarafından Polkadot güvenilir olarak nitelendirilirken, bazı uzmanlar tarafından hala erken aşamada olduğundan ve saldırılara açık olacağından, Polkadot alınır mı noktasında dikkatli olmanın iyi bir tercih olacağını düşünüyor.

Yeni ve gelişen bir teknoloji olan Polkadot; uygun güvenlik önlemlerini aldığınız sürece, paranız nispeten daha güvende olacaktır.

Polkadot Piyasa Fiyatı Piyasa Değeri

Hala erken gelişim aşamalarında olan Polkadot alınır mı konusunda, uzun vadeli yatırımcılar için, en iyi yatırım olmayabilir. Bununla birlikte; gelecekteki büyüme potansiyeli yüksektir.

Kısa vadeli oynaklığı riske atmak isteyenler için, akıllıca bir yatırım olacaktır. Polkadot; kripto para piyasasında önemli bir oyuncu olma potansiyeline sahiptir. Bu nedenle fiyat hala nispeten düşükken, şu anda yatırım yapmaya değer olabilir.

Diğer yandan Polkadot kripto para birimi, son 24 saatlik dilim içinde %3.26 oranında değişikliğe uğradı ve 7.6 USD oldu. Son fiyat hareketiyle kripto paranın piyasa değeri 8.920.983.763.58 USD olarak belirlendi.

Aynı zamanda sosyal medyada yapılan araştırmalarda; Polkadot kripto para birimi birçok kişi tarafından takip edildi ve bu etkileşim sayesinde kripto para, on ikinci sıraya kadar yükseldi.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoHocası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!