BTC / USD
ETH / USD
XRP / USD
LTC / USD
EOS / USD
BCH / USD
ADA / USD
XLM / USD
NEO / USD
XEM / USD
DASH / USD
USDT / USD
BNB / USD
QTUM / USD
XVG / USD
ONT / USD
ZEC / USD
STEEM / USD

THETA Alınır mı? THETA Fiyatı, Piyasa Değeri

0 27

Blok zincirinde işlem yapmak için kullanılabilecek dijital varlık THETA alınır mı? Yatırımcılar için güvenli bir yatırım olup olmayacağı, piyasa değerinin ne olduğu merak ediliyor.

THETA Kurucusu

Ethereum ile uyumlu şekilde çalışan, merkezi olmayan uygulamalar (dapps) ile çalışan THETA; MIT bilgisayar bilim derecesi ve Stanford MBA derecesi olan Mitch Liu ve Pekin Üniversitesinde mikro elektronik derece ve doktora derecesine sahip, Jieyi Long tarafından, Aralık 2022’de tasarlandı.

THETA Güvenilir mi?

THETA kripto para birimi; işlemlerini güvence altına almak ve yeni birimlerin oluşturulmasını kontrol etmek için, kriptografi kullanan, dijital bir varlıktır.

Merkezi olmayan THETA alınır mı konusunda kullanıcıların, ağa katılımı teşvik etmeye yardımcı olan barındırma ve paylaşma karşılığında ödüller kazanmalarına izin vermesi bakımından benzersizdir.

THETA Piyasa Fiyatı Piyasa Değeri

THETA, nispeten yeni bir kripto para birimi olmakla beraber, uzun vadede THETA alınır mı, güvenli bir yatırım olup olmayacağını söylemek için çok erkendir. Bazı uzmanlar; THETA’nın iyi bir yatırım olabileceğine inanırken, diğerleri daha temkinli davranıyor.

Bunun yanında THETA (TFUEL); piyasaya sürülmesinden bu yana, güçlü bir büyüme gösteren bir kripto para birimidir. Biraz risk almaktan çekinmeyen, uzun vadeli yatırımcılar için, iyi bir seçenek olabilir.

Güncel THETA piyasa fiyatı 1.239843 Euro’dur. Bunun yanında 62.200.071 Euro işlem hacmiyle, son 24 saatte fiyatı +0.07477854 Euro olarak değişti. THETA 1.231.300.84 Euro piyasa değerine göre, kırk ikinci sırada yer alan THETA’nın en düşük fiyatı 0.04 Euro’dur.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.