THETA Alınır mı? THETA Fiyatı, Piyasa Değeri

THETA Alınır mı
THETA Alınır mı
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Blok zincirinde işlem yapmak için kullanılabilecek dijital varlık THETA alınır mı? Yatırımcılar için güvenli bir yatırım olup olmayacağı, piyasa değerinin ne olduğu merak ediliyor.

THETA Kurucusu

Ethereum ile uyumlu şekilde çalışan, merkezi olmayan uygulamalar (dapps) ile çalışan THETA; MIT bilgisayar bilim derecesi ve Stanford MBA derecesi olan Mitch Liu ve Pekin Üniversitesinde mikro elektronik derece ve doktora derecesine sahip, Jieyi Long tarafından, Aralık 2022’de tasarlandı.

THETA Güvenilir mi?

THETA kripto para birimi; işlemlerini güvence altına almak ve yeni birimlerin oluşturulmasını kontrol etmek için, kriptografi kullanan, dijital bir varlıktır.

Merkezi olmayan THETA alınır mı konusunda kullanıcıların, ağa katılımı teşvik etmeye yardımcı olan barındırma ve paylaşma karşılığında ödüller kazanmalarına izin vermesi bakımından benzersizdir.

THETA Piyasa Fiyatı Piyasa Değeri

THETA, nispeten yeni bir kripto para birimi olmakla beraber, uzun vadede THETA alınır mı, güvenli bir yatırım olup olmayacağını söylemek için çok erkendir. Bazı uzmanlar; THETA’nın iyi bir yatırım olabileceğine inanırken, diğerleri daha temkinli davranıyor.

Bunun yanında THETA (TFUEL); piyasaya sürülmesinden bu yana, güçlü bir büyüme gösteren bir kripto para birimidir. Biraz risk almaktan çekinmeyen, uzun vadeli yatırımcılar için, iyi bir seçenek olabilir.

Güncel THETA piyasa fiyatı 1.239843 Euro’dur. Bunun yanında 62.200.071 Euro işlem hacmiyle, son 24 saatte fiyatı +0.07477854 Euro olarak değişti. THETA 1.231.300.84 Euro piyasa değerine göre, kırk ikinci sırada yer alan THETA’nın en düşük fiyatı 0.04 Euro’dur.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoHocası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!