Monero Alınır mı? Monero Fiyatı, Piyasa Değeri

Monero Alınır mı
Monero Alınır mı
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Gizlilik ve anonimlik için benzersiz bir yaklaşım kullanan kripto para birimi Monero alınır mı? Güvenilir yatırım yapmak için, hangi yollar takip edilmelidir? Piyasa değeri yatırım için yeterli midir konuları merak ediliyor.

Monero Kurucusu

Merkeziyetçi olmayan ve eşler arasında kripto para birimi olarak kullanılan Monero, Bitcoin’den bir nokta ile ayrılır. Anonim ya da gizlilik odaklı bir dijital para birimi olarak oluşturulan Monero, 2014 Nisan ayında VC finansmanı taban hareketiyle oluşturuldu.

Monero Güvenilir mi?

İşlemleri kullanıcı kimlikleriyle bağlantı olmayan ve bunun yerine çıktıları ile tanımlanan Monero alınır mı konusunda yatırımcılar dikkatli davranır. Açık kaynaklı olmasına rağmen, gizlilik odaklı çalışan Monero (XMR), özel ve güvenli bir kripto para birimi olarak tercih ediliyor.

Bitcoin kadar çok yaygın kullanılmasa da benimsenmede istikrarlı bir büyüme gördü ve şu anda piyasa değerine göre dokuzuncu en büyük kripto para birimi olarak kullanılıyor.

Monero Piyasa Fiyatı Piyasa Değeri

Uzun vadeli yatırımlar yapmak söz konusu olduğunda uzmanlar, Monero alınır mı noktasında, akıllıca bir yatırım olacağına inanıyor. Çünkü bu kripto para birimi, geçmişte yüksek derecede istikrar ve esneklik gösterdi.

Bunun yanında Monero; madalyonun uzun vadeli büyüme için, iyi konumlandırıldığını gösteren, güçlü bir geliştirme ekibine ve yol haritasına sahiptir. Düşük arz enflasyonuna sahiptir ve bu da onu, arzu edilen bir yatırım seçeneği haline getirir.

Monero (XMR) piyasa değeri 2.083.222.070 USD değerinde olmakla birlikte dolaşımdaki arz oranı ise 18.138.106.38 XMR’dir. Bunun yanında %0.21 oranında fiyat değişimi gösteren Monero 27.394.048 USD hacmiyle, aktif 10 piyasa üzerinden işlem görüyor ve şu an otuz üçüncü sırada yer alıyor.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoHocası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!