Social Tranding Nedir?

Social Tranding Nedir
Social Tranding Nedir
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Social Tranding Nedir; Scoial tranding, yatırımcının platform üzerinden yaptığı yatırımlarını görebilmesi ve diğer yatırımcılar ile takip halinde olabilmesi için oluşturulan bir sistemdir. Social tranding yatırımcılar için yatırımları konusunda farklı bir bakış açısı sunan özellikler taşır. Çünkü social tranding sistemi diğer yatırımcıların portföy dağılımlarını inceleyebilmesine olanak sağlar. Bu durumda da yatırımcı incelemeler sonucunda kendi yatırımı için de düzenlemeler yapabilir.

Social Tranding Avantajları Nelerdir?

Social tranding avantajları şu şekilde sıralanabilir:

  • Yatırımcılar Social tranding ağıyla diğer yatırımcılar arasında güvenli şekilde alım-satım işlemlerinin yapılmasını sağlar.
  • Yatırım platformu üzerinde bulunan diğer kullanıcıları takip edebilme özelliğiyle kripto fenomenlerinin sepetlerini satın alabilirler.
  • Social tranding anlaşılması ve uygulaması en kolay olan sepet oluşturma yöntemidir.

Social tranding tarafından sunulan bu avantajlar, yatırımcının iyileştirilmesi ve yatırımlarını güçlendirebilmesi için bir kapı açar.

Social Tranding Nasıl Çalışır?

Social tranding nasıl çalışır; kripto para platformlarında hesap açan yatırımcılar social tranding işlemlerini de kullanabilirler. Platform üzerinde yatırımları görmeye yarayan varlıklarım sekmesinden, portföy yüzdesel dağılım seçeneğinin tercih edilmesiyle mevcut portföy dağılımları bir link halinde toplanır. Daha sonrasında bu link takipçilerle paylaşılabilir. Bu sayede diğer yatırımcılar yüzdesel dağılımlardan yola çıkarak yapılan kar oranında ne gibi değişikliğe gitme konusunda kendilerine fikir üretebilirler. Social tranding nasıl çalışır konusundaki diğer bir bakış açısı  ise yatırım alanında yeni ve kararsız olan yatırımcılar için ışık tutarak işlemlerini gerçekleştirir. Bu ağ sayesinde hızlı şekilde kavrayabilir ya da kararsızlık durumlarıyla baş edebilirler.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoHocası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!