SHIB Yeni Para Birimiyle Gündemde!

0 9

SHIB Yeni Para Birimiyle Gündemde; SHIBA uni tarafından geliştirilen kripto para SHIB,  son dönemde eksilerle gündeme gelse de yeni oyunuyla birlikte oluşturduğu token üzerinden yeniden gündeme artış ile geleceği düşünülen paralardan biri. SHIB ödemeleri 650 milyon kullanıcıya ulaşırken yeni para biriminin akıbeti teknik olarak analizciler arasında tartışılmaya devam ediyor.

SHIB Yükseliş Tredi Olabilir Mi?

Kripto para trendleri arasında bulunan DEMA, RSI ve BTC paralarının tanı sıra SHIB için de yatay direnç seviyesi tartışma konusu. Son dönemde yatırımcıların önem verdiği token piyasasına da giriş yapan SHIB, yeni kripto parasıyla trend olabilir.

Yatırımlarınızı yaparken kullanabileceğiniz yeni yatırım alanları, fiyat ivmeleri ve yatay direnç analizleri için geçmiş hareketleri takip edebilirsiniz. Momentumun azaldığı görülen kripto paralarda yatırımlar riskli olabilir.

SHIBA Etnernity Ekim Ayında Piyasada!

Ekim ayının yıldızlarından biri olacağı düşünülen SHIB son dönemde yeni kripto para  ile birlikte gündeme geliyor. Gerilmeleri Ekim ayının gerisinde bırakmayı planlayarak, çıkacak oyunu üzerinden kripto para yatırımlarında yükseliş olacağı düşünüyor.

Son analizler doğrultusunda kripto para piyasasında beklentileri yükseliş sinyalleri vererek karşılayan SHIB için yeni yatırımcılara önerilerde bulunan analistler, 2022 ekim ayında çıkacak Shiba Etnernity için de yatırımcıları uyarıyor. Son zamanlarda düzenli yükselişe geçen paralar, token piyasasında da yatırımcıların kar elde edebileceği düzenlemelerle karşımıza çıkabilir. SHIBA Eternity ekim ayı trendleriyle anılmaya başladı bile!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.