Ekim Ayı Kripto Para Yıldızları Belli Oldu

0 5

Ekim Ayı Kripto Para Yıldızları Belli Oldu; Türkiye’de yatırımcıların göz bebeği olan BTC ekim ayında yatırım almaya devam eden kripto paralar arasında. Ekim ayının yıldızlı kripto paralarından biri olan BTC için gelecekte olması muhtemel olan durumlar ise analizlerin dikkatinden kaçmıyor.

1 Ekimden itibaren yükselişe geçen BTC, en çok yatırım alan paralar arasında olmaya devam ediyor. Yatırımcıya güven veren bir para birimi olarak 2022 yılında 25 bin dolar üzerine çıkmaya hazırlanan paralardan biri olarak ilk yatırımların gözdesi oldu.

Ekim Ayının Yıldızı BTC!

Ekim ayında piyasadaki beklentileri alt üst eden ATH ev Ripple’nin aksine BTC en çok yatırım yapılan kripto para birimlerinden biri olmaya devam ediyor. Kripto para yatırımcıları için Ripple ve ETH ile birlikte BTC beklentileri karşılama konusunda ısrarlı.

Token grubunda SHIB, ATH ilgi çekerken, oyun için yapılan yeni planlarda piyasada yeni bir dönem başlatmayı amaçlıyor. Shiba yeni para birimiyle birlikte dikkat çekmeye devam eden para birimlerinden biri.

Yeni kripto para alacaklar için token merkezli yatırımların da ekim ayı itibariyle fayda sağlayabileceği söyleniyor. Shiba özellikle yeni para birimiyle yıldızları toplaması beklenen paralar arasında yerini aldı. Güvenilir ve önemli analizciler tarafından Shiba para biriminin de ekim ayında yıldızlar arasında olacağı belirtiliyor. 2022 ekim ayı yeni bir yatırım planlaması yapmak için önemli bir ay olabilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.