BTC / USD
ETH / USD
XRP / USD
LTC / USD
EOS / USD
BCH / USD
ADA / USD
XLM / USD
NEO / USD
XEM / USD
DASH / USD
USDT / USD
BNB / USD
QTUM / USD
XVG / USD
ONT / USD
ZEC / USD
STEEM / USD

Sandbox SAND Nedir? | Nasıl Saklanır?

0 36

Sandbox SAND Nedir; Sandbox sand, merkeziyetsiz olarak oluşturulmuş oyun eko sistemidir. Token’i ise sand’dir.  Sandbox,  2011 yılında yaratılmıştır. Sandbox sand nedir? Altyapısı ethereum blokzincir üzerine kuruludur. Merkeziyetsiz platform olduğundan dolayı, bağlı olduğu herhangi bir yer bulunmuyor.

Sandbox SAND Nedir; Sandbox Sand Nasıl Saklanır?

Sandbox sand nedir, blok zincir tabanlı sanal oyun platformudur. Oyuncular metaverse olarak isimlendirilen sanal gerçeklik destekli oyun dünyada sanal yaşam deneyimi oluşturmaktadır. Burada oyun içi ürün üretmek ve bu ürünlerden gelir elde etme olanağı sağlanır. Oyun stüdyoları tarafından geliştirilen oyun, günümüzde ön plana çıkmaktadır.

  • Metaword olarak isimlendirilen sanal dünyaları içerisinde yer almaktadır. Giriş yapmak için web arayüzüne, metamask cüzdanları ile bağlantı sağlamalısınız. Ardından bilgisayarınıza uygun sistemciyi indirip hesabınıza giriş yapmanız mümkün. Ürünleri satın almak, sanal dünyada oyunları üretmek için kullanılır. Peki, nasıl saklanır diyenler ethereum blok zincirinde üretilmiştir.
  • Ethereum varlıklarını destekleyen masaüstü mobil ya da donanım cüzdanlarını, sand bakiyesini yönetmek amacıyla kullanılmaktadır. Oyun platformunda, oyun içi ürünler satın almak isteyenler cüzdanları ile bağlanabilir.
  • Türkiye’de 7 farklı banka mevcuttur. 7/24 Türk lirası göndererek alabilirsiniz. Alım işlemlerinde yalnızca bilgisayar değil, mobil kullanmak da mümkün. Mobil uygulamaları üzerinden hemen üyeliğinizi oluşturup Türk lirası göndermenizle beraber satın alma işlemini dakikalar içerisinde gerçekleştirebilirsiniz.

Kullanmış olduğunuz cihaz ya da içeriğindeki işletim sistemi kesinlikle fark etmiyor. Sorunsuz faydalanmanız mümkün.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.