Roger Ver Kimdir?

Roger Ver Kimdir
Roger Ver Kimdir
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Roger Ver 27 ocak 1979 doğumlu ve Abd ülkesi Kaliforniya eyaleti asıllıdır. Bitcoin dünyasına henüz ünlü olmadığı zamanlardan itibaren güvenmiş ve yatırımda bulunan ilk yatırımcılar arasında yer almış bir insandır. Sadece maddi olarak destek sunmanın yanı sıra Bitcoin dünyasını da ilk zamanlarından itibaren, bu yana kadar geçirdiği süreç içerisinde de maddi manevi olarak desteklemiş ve savunmuştur. Ayrıca  Melek yatırımcı, Bitcoin Jesus gibi isimlerle de bilinir.

Roger Ver Nasıl Zengin Oldu

Roger Ver eBay sisteminde havai fişek satışı ile uğraşıyordu. Bu dönemde adı ruhsatsız havai fişek satmak ve yasadışı olarak depolamak gibi suçlar neticesinde mahkemelerce suçlu görüşmüş ve hapis cezasına çarptırılarak yaklaşık 10 ay kadar bir süreçte tutukluluk yaşamıştır. Daha sonra cezasının bitmesi ile Japonya’ ya taşınmıştır.

Sonraki zaman diliminde Abd vatandaşlığından da çıkarak başka yaşam alanlarına yönelmiştir. 2011 yılına gelindiğinde Charlie Shrem’in kurucu ortaklarından olduğu BitInstant için yatırım yaparak bu süreçte bitcoin sistemi ile tanışıklık yaşamıştır. Yaptığı yatırımlar neticesinde bitcoinin erken teşvik edicisi ve destek sunan insanı olarak tanınmaya başlamış ve bu süreçte başka insanlar içinde güven kaynağı olmuştur. Yatırımlarının ise zaman içerisinde kar elde etmesi ile birlikte şuan kripto para ile zengin olmayı başaran insanlar arasında adını duyurmuş birisi olmuştur.

Roger Ver Ne Kadar Servet Sahibi

Roger Ver bitcoin.com adresinin CEO’su olarak iş görmektedir. Şuan için bu sistemden sahip olduğu servetinin ise yaklaşık olarak 52 milyon dolar olduğu düşünülür. Bu duruma bahsedildiği üzere bu sisteme güvenerek yaptığı yatırımlar neticesinde erişmiş ve şuan kripto para ile zengin olan sayılı insanlar arasında ise adını duyurmayı başarmıştır. Genç yaşta bu refaha sahip olmak için ise bir takım süreçlerden geçmiştir.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoHocası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!