BTC / USD
ETH / USD
XRP / USD
LTC / USD
EOS / USD
BCH / USD
ADA / USD
XLM / USD
NEO / USD
XEM / USD
DASH / USD
USDT / USD
BNB / USD
QTUM / USD
XVG / USD
ONT / USD
ZEC / USD
STEEM / USD

SHIBA INU Alınır mı? SHIBA INU Fiyatı, Piyasa Değeri

0 26

Dogecoin kripto para birimine bir alternatif olarak tasarlanan SHIBA INU, piyasa değerine göre ilk 15 kripto para arasında yer alıyor. Peki SHIBA INU alınır mı? Güvenilir bir yatırım olur mu konuları yatırımcılar için önem kazanıyor.

SHIBA INU Kurucusu

SHIBA INU köpek ırkından yola çıkarak Dogecoin kripto para birimine bir alternatif olarak Ryoshi adıyla bilinen bir grup tarafından 2020 Ağustos ayında piyasaya sürüldü. Ethereum blok zinciri üzerine kurulu olan kripto para, 1 katrilyon arzıyla yatırımcıların ilgisini çekiyor.

SHIBA INU Güvenilir mi?

Geleneksel standartlara göz önüne alındığında SHIBA INU alınır mı konusunda yatırımcılar, biraz daha dikkatli olmalıdır. Popüler bir para irimi olsa da merkeziyetçi olmayan DEFI ekosisteminde herhangi yeni bir şey eklememesi, kripto parayı biraz daha güvensiz kılıyor.

Gemini, Coinbase, Kraken, Crypto.com, eToro gibi borsalarda listelenip alınıp satılsa da yatırımcıların kripto parayı biraz daha araştırması ve değerlendirmesi gerekiyor.

SHIBA INU Piyasa Fiyatı Piyasa Değeri

Kripto para piyasasına yeni giriş yapan SHIBA INU alınır mı konusunda uzun vadeli yatırımcıların, bu yatırım için biraz daha düşünmesi gerekiyor. Diğer varlıklara göre uzun vadede yatırımcılar için tercih edilmemelidir.

Uzmanlara göre şu an için, SHIBA INU yatırımlarının biraz riskli olduğu belirtiliyor. Bunun yanında yeterli şans ve likidite sağlandığında, diğer kripto paralar gibi şansının daha da yükseleceği öngörülüyor.

Bunun yanında 2021 yılında düşüşe geçen SHIBA INU fiyatları, 2022 yılında önemli ölçüde daha yavaşlamaya başladı. Diğer yandan tüm zamanların en yüksek değerlerine ulaşmaya başlayan ve %86 oranında bir düzeltme umudu yaratan SHIBA INU piyasa değeri 97.448.685.215 TRY olurken; dolaşım arzı 549.063.278.876.302 SHI coin olarak görüldü.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.