Politikacılar Tarafından SHIB Favori Haline Geldi!

Politikacılar Tarafından SHIB Favori Haline Geldi
Politikacılar Tarafından SHIB Favori Haline Geldi
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Politikacılar Tarafından SHIB Favori Haline Geldi!; Kripto para alanında uzman olan ve aynı zamanda Gokhshteın Media kurucusu olan David Gokhshtein tarafından bir meme coin açıklaması yapıldı. Aynı zamanda ise  yeni coinler ile ilgilenmediği belirterek Shıb üzerinde olan ilgisinin yeniden altını çizdi. Yeni olarak başlatılmış olan meme coin araştırması sağlanarak aynı zamanda ise yatırımcılar için ciddi bir öneme sahip oldu. Buna ek olarak son günlerde ise piyasaya yeni olarak sürülen ve hizmet vermeye başlayan The ile de herhangi bir şekilde ilgilenmediğini belirtti.

Konu hakkında her zaman olduğu gibi yalnızca ve en önemli olarak SHIB coine destek sağladığını belirtti. Bunlar ile birlikte de sürekli ve sık bir şekilde SHIB üzerinden tahminler yaptığını ve açıklamalarda bulunarak da sürekli destek sağlayacağının altını çizdi. Shıb hakkında ise ay başı itibari iel bir parabolik ralli söz konusu olacağını ön gördü.

SHİBA LNU Yakımları

Böyle konuşmalar meydan gelmesi ile birlikte de SHIB yakım oranları ciddi bir ölçüde düşüş meydan geldi. Bu düşüş ardından ise SHİBA LNU topluluğu ise son yedi gün içerisinde neredeyse 147,59 gibi bir rakam yakma işlemi sağladı. Bu yakım ardından da ise yakım izleme platform yarasından neredeyse 147,59 milyon Shıb yok olmasına işaret edilmiş oldu. Toplu yakım ardından da analistler de etkilenme yaşadı.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoHocası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!