Kurumsal Yatırımcılar Bitcoin Mi Biriktiriyor?

Kurumsal Yatırımcılar Bitcoin Mi Biriktiriyor
Kurumsal Yatırımcılar Bitcoin Mi Biriktiriyor
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kurumsal Yatırımcılar Bitcoin Mi Biriktiriyor; Yapılmış olan açıklamalar gündem üzerinde yer almaya başladı. Bu alanda ise Crypto Quant tarafından yapılan Twitter açıklaması ise şaşırttı. Yapılan açıklama detayları ise, Binance aracılığı ile birlikte agresif bir şekilde ciddi bir Bitcoin alınmaya devam edildiğini vurguladı. Bu konu hakkında ise Bitcoin işlem hacminin neredeyse yüzde 84 gibi bir kısmının ise kontrol edildiği belirtildi. Bu duruma ek olarak ise Coinbase üzerinde de neredeyse yüzde 9 gibi bir işlem hacmi ile birlikte ikinci sırada yer aldığı gözlemlendi. Crypto Quant ceosu ise bunlara ek olarak Bitcoinin son 6 ay içerisinde spot işlemler üzerinde ciddi ve önemli bir ölçüde yer aldığını ve artış meydana geldiğine dikkat çekti. Bu durum hakkında ise yoğun ve ciddi bir baskı ya yönelik olarak talep oluştuğunu belirtti.

Son Durum Ne Olacak?

ABD üzerinde meydana gelen Fed sıkılaştırıcı para politikası devam etmesi ile birlikte bu durum oldukça riskli sayılan kripto paralar üzerinde yükseliş meydana getirdi. Bu bağlamda ise yıl sonuna ladar ciddi bir şekilde piyasa üzerinde önemli bir satış baskısı olacağı söz konusu olmaya başladı. Bu konu hakkında ise Young Ji ise Bitcoin mevcut fiyatları üzerinde bazı geri çekilmelerin söz konusu olabileceğini hatta herhangi bir karşılaştırmanın da yanlış olan bir duruma neden olabileceğini açıkladı.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoHocası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!