Petrodolar Nedir? Piyasa Değeri

0 1

Petrodolar nedir; Kripto borsasında bulunan bir çok kripto varlıktan biridir. Simgesi XPD olarak belirlenmiştir. YoBit borsasında işlem gördüğü en aktif piyasadır. XDP/USD, XPD/TRRY ve XPD/EUR çiftleri ile işlem görmektedir. 2019 yılı içerisinde en düşük işlem seviyesi olarak 0,000233260413 $ görmüştür.

YoBit Borsası ile XPD Nasıl Alınır?

Kripto borsaları içerisinde en güvenilir olan borsalardan biri YoBit’ tir. Petrodolar nedir; bu borsada işlem gören sanal para birimidir. Piyasa Değeri; Üyelik oluşturma işlem yapma açısından tercih edilen bir borsadır. İçerisinde birçok kripto para birimi bulundurmaktadır. XPD almak için gerçekleştirilmesi gerekenler:

  1. YoBit sitesine giriş yapılır. Gelen sayfanın sağ üst tarafta olan registration basılır.
  2. Gelen sayfadaki bilgiler eksiksiz bir şekilde doldurulur. Bu kısımda farklı isimler kullanılabilir.
  3. Gerçek bir email adresi yazılmalıdır ve şifresi kaybedilmemelidir. Değişik bir yerden YoBit girişi sağlanırken doğrulama kodu bu emaile gönderilmektedir.
  4. Your password olan kısma yatırımcının kendi seçtiği bir şifre yazılır. Güçlü olarak belirtilen bir şifre seçilmelidir. Confirm password kısma seçilme şifre tekrar girilmelidir.
  5. I agreeto rules…. olan kısımdan YoBit kuralları öğrenilmelidir.
  6. Robot olmadığını gösteren doğrulanarak kayıt sonlandırılır. En son gelen mail onayı ile bütün süreç tamamlanmış lmaktadır.

Petrodolar Güncel Verileri

Piyasa Değeri; Güncel değeri 16 Kasım 2022 için 0,19 TRY civarındadır. Piyasa değeri 12,01 TRY. Piyasa arzından bu güne en yüksek 3,53 TRY görmüştür. Son 24 saat için işlem hacmi 0,033709878543 $. Kripto para borsasında dolaşımda olan 64 milyon XPD bulunmaktadır. Piyasa verilerine bu hafta fiyat hareketleri düşüş eğilimindedir. Son 24 saat içerisinde yüzde -14,1 oranında düşüş yaşamıştır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.