Geocoin Nedir? Piyasa Değeri

Geocoin Nedir
Geocoin Nedir
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Geocoin nedir; Geocoin hazine avcılığı yapılan bilindik bir oyun türünde kullanılan sanal paradır. Oyuna girenler GPS takibi ile ipucu toplamaktadır. Sınırlandırma içermeyen bir bilgisayar oyunudur.

Oyunun içindeki hazineleri oynayanlar saklamaktadır. Gizli hazineler oyuna yerleştirilen bilmecelerin çözülmesi ile bulunmaktadır. Tırmanma, dalış gibi sporlar oyunda yer edinmiştir. Geocoin nedir; Kripto para borsaların gelişmesi ile bilgisayar oyunlarında da yer edinmiştir. Bu oyunlardan bir tanesi de açık alanlarda yapılabilen spor dallarının yaygınlaştırılması ve yapılan her sporun ödüllendirilmesi ile gerçekleştirilen blockhain oyunu Geoaching’ dir.

Geoaching Nasıl Oynanır?

Oyun içerisinde log defteri, kalem ve sürpriz hediyeler olan hazine kutuları gizlenmiştir. Oyuncularında saklama imkanı olan bu kutuların bulunduğu yerler kayıt edilir ve oyunun web sitesinden ve oyunun oynanabildiği diğer web sitelerinde kutuyu kazanan oyuncu kendi kayıt işlemlerini gerçekleştirebilir.

Hazine kutularında başka kutulara yerleştirilebilen Travel Bugs nesneleri, Geomadel isimli madalyalar ve Geocoins madeni paralar, minik oyuncaklar bulunur.

First Time Finder, hazine kutularını ilk bulan oyuncuya verilen isimdir ve Piyasa değeri; en yüksek hediyelere sahip olmaktadır. Kutuların bulunması zorlaştıkça içindeki hediyelerin değeri aynı oranda artmaktadır.

Elde edilen hazine kutularının bir limiti ve boyutu mevcut değildir. Ayrıca bu kutular zara görmüş ya da yağma edilmiş ise ulaşan oyuncu kutunun durum bilgisini web sitesinde duyurmaktadır. Hazine kutusunu bulan oyuncuya ulaşılarak yenileme işlemi yapılır veya farklı bir yere gizlenmektedir.

Geocoin Hangi Borsada

Bu para kripto para birimini hangi borsalarda işlem gördüğü ile ilgili bir veri elde edilmiştir. Piyasa değeri; 0,0287 TYR olarak elde edilmiştir.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoHocası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!