NEXO Coin Nedir? Nexo Güvenilir Mi? [ 5 Başlıkta İnceleme ]

Nexo Coin Nedir
Nexo Coin Nedir?
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

NEXO Coin Nedir?

Nexo Coin Nedir? Nexo (NEXO), blockchain teknolojisine dayalı yenilikçi bir borç verme platformu olarak tanımlanabilir. Platform, müşterilerin kripto para birimlerine dayalı olarak kredi çekmelerine olanak tanır. NEXO, platformda kullanılan kripto para birimi olarak da biliniyor. Nexo Platformu, kullanıcılarına anında kripto para birimi kredileri sunan gelişmiş, nitelikli ve düzenlenmiş bir dijital varlık kurumudur. Ayrıca platformun kullanıcılarına sunduğu tek hizmet krediler değil. Kullanıcılar ayrıca platform üzerinden varlıklardan günlük kar elde edebilir ve istedikleri zaman varlık alıp satabilirler. Nexo platformu, dijital varlık sahiplerini her iki dünyanın da en iyileriyle buluşturuyor: geleneksel dünya ve yenilikçi kripto para piyasası.

Bu fırsatlar, nakite hızlı erişim ve kripto para birimlerinden kar elde etme gibi kayda değer seçenekleri içeriyor. Nexo proje tanıtım sitesinde yer alan açıklamaya göre platform, dünyanın en büyük ve en güvenilir platformu. Dijital finans alanında bu tür çalışmaların varlığının da kripto paraların penetrasyon oranına katkı sağladığı söylenebilir. Bu, yeni kullanıcıların da pazarı tanıma fırsatına sahip olduğu anlamına gelir. Nexo Coin Nedir? Nexo’nun mevcut istatistikleri, projenin iyi bir şekilde gelişmeye devam ettiğini gösteriyor. Bu verilere göre Nexo platformu dünya çapında 1,5 milyondan fazla kullanıcıya hizmet veriyor. Lütfen ayrıca, Nexo projesinin hedefleri arasında kripto para birimlerinin kullanımına öncülük etme fırsatı olduğunu unutmayın. Hatta bu platform sayesinde dünya genelinde 2 milyona yakın müşteri kripto para birimleri ile ilgili hizmetlere erişim sağlıyor.

Nexo’nun yenilikçi borç verme platformu, yüksek kaliteli müşteri deneyimini en yüksek güvenlik koşullarıyla birleştirir. Platformuna 256 bit şifreleme uygulayan Nexo, kullanıcılara 375 milyon dolarlık sigorta fırsatı da sunuyor. Clients1’in varlıkları, soğuk cüzdanda ayrı çoklu imza cüzdanlarında saklanır. Bu, kötü niyetli kullanıcıların kullanıcı fonlarına erişmesini çok zorlaştırır. Ek olarak, kullanıcı fonlarını saklayan cüzdanlar, resmi düzenleyiciler tarafından düzenli olarak denetlenir.

Nexo Ağı Nasıl Güvenilir Mi?

Nexo Coin Nedir? Özel bir şirket olarak Nexo, ağının ve kullanıcı fonlarının güvenliğinden sorumludur. Nexo, 100 milyon dolarlık bir sigorta poliçesi ile desteklenen bir kripto para saklama kuruluşu olan BitGo’yu kullanarak soğuk depolama cüzdanlarında tokenleri tutacak ve dijital varlıkları depolayacak. Kasım 2019’da Nexo, RINA ve BT Yazılım Kalite Konsorsiyumu tarafından denetlendiğini ve ISO/IEC 27001:2013 sertifikası aldığını duyurdu. Yerel belirteç NEXO, Ethereum blok zincirinde verilen bir ERC-20 belirtecidir. Bu, tüm zincir üstü NEXO işlemlerinin, Ethash Proof-of-Work konsensüs algoritması kullanılarak Ethereum ana ağı tarafından doğrulandığı ve güvenceye alındığı anlamına gelir.

Madenciler, blok zincirine yeni bloklar eklemek için kendi aralarında rekabet eder ve ağdaki tüm düğümlerin çoğunluğunun, kayıtlarını yayınlamak için kendilerini doğrulaması gerekir. Nexo, tokeninin piyasaya sürüldükten sonra “tamamen denetlendiğini” bildirdi. Kasım 2019’da akıllı sözleşme, Castillo Network tarafından bağımsız olarak denetlendi ve önemli bir güvenlik sorunu bulunamadı. İşlemlerinizi daha güvenilir bir şekilde gerçekleştirmek için Dyorex kripto para borsası hakkında merak ettiklerinize Dyorex Nedir makalemize link üzerinden ulaşabilirsiniz…

Nexo Nasıl Çalışır?

Nexo Coin Nedir? Nexo, dünyanın ilk kripto para anında kredi sistemini oluşturmak için anında kredileri ve blockchain teknolojisini birleştirir. Nexo’nun müşterilere “dijital varlıklarının değer destekli likiditesini artırmanın otomatikleştirilmiş, esnek ve uygun maliyetli bir yolu” olan anında kripto kredileri sağlamak için oluşturduğu yenilikçi iş modeli tamamlandı. Bu sistemle kredi almak çok kolaydır ve dakikalar içinde yapılabilir. Nexo kullanmanın ana avantajlarına örnek olarak gizli ücretler, sermaye kazancı vergileri veya kredi çekleri yoktur.

Platform, tümü tescilli Nexo Oracle modüllerinde oluşturulan blok zinciri teknolojisi, akıllı sözleşmeler ve algoritmik prosedürleri kullanır ve böylece yüksek düzeyde şeffaflık sağlar. İlk olarak, kripto varlıklarınızı Nexo Cüzdanınıza aktarmanız gerekir. Aktardıkları kripto, blok zinciri tarafından doğrulanır. Nexo Oracle daha sonra bireysel kredi limitleriyle ilgili ayrıntıları otomatik olarak hesaplar ve kullanıcı kredileri oluşturur.

Müşterinin talep ettiği kredi tutarı USD veya EUR olarak verilmektedir. Banka havalesi veya ücretsiz Nexo kredi kartı ile kredi limitiniz anında geri çağrılabilir. Müşteriler, paralarını en iyi nasıl harcayacaklarını ve hangi para biriminde kredi alabileceklerini seçme fırsatına sahiptir. Ancak, kredi limitiniz Nexo Cüzdanınızdaki kripto para birimlerinin piyasa değerine bağlıdır. Böylece, kullanılan para birimi değer kazandığında, Nexo uzmanları otomatik olarak ve anında kredi limitinizi artırır. Nexo Coin Nedir?

Nexo’yu Benzersiz Kılan Nedir?

Nexo Coin Nedir? Teknik incelemesine göre Nexo, borç verme piyasasındaki verimsizlikleri ele almayı amaçlayan ilk kripto para birimi destekli anında borç veren kuruluştur. Otomatik borç verme işlemi, kredileri yönetmek için Ethereum blok zincirindeki akıllı sözleşmeleri ve kehanetleri kullanır. Bir kullanıcı kripto para birimini Nexo tarafından yönetilen bir cüzdana aktardığında, Oracle kredi oluşturur ve fonlar hemen kullanıcıya tahsis edilir. Kullanıcı krediyi ödemek için para yatırdığında, kehanet kripto para birimini iade eder ve işlemi blok zincirine kaydeder. Akıllı sözleşmeler, NEXO’ya güç sağlamak ve kullanıcı bakiyelerini kaydetmek için kullanılır.

Nexo, varlıklarından likidite arayan bireysel ve kurumsal yatırımcılara, kripto para şirketlerine, borsalara, madencilere vb. satılmaktadır. Kredilerden faiz kazanan şirket aynı zamanda işletme kredisi ve danışmanlık hizmetleri de sunmaktadır. Nexo, platformu kullanmaya ve NEXO’ya yatırım yapmaya devam edecek bir müşteri tabanı oluşturmaya çalışıyor. Nexo Coin Nedir? Bu nedenle şirket, kredilerde ayrıcalıklı faiz oranları ve daha yüksek tasarruf getirisi oranı sunarak hesaplarında NEXO tutanları ödüllendiren bir sadakat programı duyurdu. Nexo ayrıca kârın %30’unu NEXO token sahiplerine temettü şeklinde dağıtacak.

Nexo’yu Kimler Kullanabilir?

Her büyüklükteki kuruluş, statü topluluklarını kaybetmeden kripto statülerinden para kazanmak isteyen kullanıcılar için bu yapıyı kullanabilir. Kripto para birimleriyle ticaret yapan ve faaliyet gösteren madenciler, kripto portföyleriyle yeni bir yatırım ortamı yaratmak isteyen hedge fon sahipleri ve Nexo’yu oluşturup destekleyenler. Nexo Coin Nedir? Nexo, dijital işletmelerle ortaklık içinde değişken kredi limitleri sağlayan gelişmiş kaliteli çözümler oluşturmak için ekibin 12 yılı aşkın FinTech deneyiminden elde edilen en son teknolojiden yararlanır.

 

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoHocası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!