DyorEX Nedir?  DyorEX Güvenilir Mi? [Detaylı İnceleme]

Dyorex Nedir
Dyorex Nedir
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dyorex Nedir? DyorEX kullanıcılarına kolaylıkla işlem yapabilmesi adına 6 bankayla anlaşma sağlayıp entegreli bir şekilde çalışmaktadır. Kullanıcılar isterlerse 6 bankanın herhangi birinden Türk Lirası yatırabilir veya çekebilirler. Ayrıca Dyorex’in kullanıcılarına sunduğu diğer bir avantaj ise USDT (Tether) ile işlem yapabilme özelliğidir bu sayede kullanıcılar isterlerse USDT (Tether) ile kripto para alış-verişi yapabilirler.

Dyorex Nedir? “Herkes için kripto” anlayışıyla çıkılan bu yolda kullanıcılarına kripto paralar ile tanışmasını sağlayıp ve   kripto paralara sadece yatırım yapmayı değil eğitim vermeyi de amaçlamaktadır. Kullanıcılarının kripto borsasından en yüksek verimi almasını ve bu sayede doğru bir şekilde yatırım yapabilmesini sağlamak önemli hedeflerindendir.

Dyorex Borsası Güvenilir Mi?

Dyorex Nedir? Bir kripto cüzdanı kırmak nerdeyse imkansızdır. Bu yüzden kötü niyetli kişiler borsaları hedef alır. Bu konuda bilindiği üzere kendine güvenen çoğu kripto borsası kullandığı güvenlik önlemlerini ve güvenlik lisanlarını sitelerinde sergiler ve Dyorex ise bunu sitelerinde sergileyen borsalardan bir tanesi. Dyorex güncel siber güvenlik önlemleri kapsamında hem dışardan gelecek tehditlere karşı hem de kullanıcıların kendilerinin hata yapma ihtimallerine karşı gerekli tedbirler almaktadır. Bütün veriler şifrelenmiş bir şekilde aktarılmaktadır. Tüm datalar şifrelenerek muhafaza edilerek birbirinden bağımsız olarak yapılandırılmıştır ve veriler otomatik günlük olarak yedeklenmektedir. Yedeklenen veriler kopyalanarak ayrıca kayıt altına alınmaktadır. Dyorex Nedir?

Fonların saklanma şekli: Fonların sıcak cüzdanlarda, başkasının bir yerde erişebileceği şekilde değil de soğuk cüzdanlarda saklayan borsalar genelde daha iyidir ve Dyorex ise bahsetmiş olduğumuz soğuk cüzdan fonlarıyla saklıyor.

Yatırımcı bilgileri, müşteri destek ekibi, üst düzey yöneticiler ve diğer çalışanlarla kesinlikle paylaşılmamaktadır. Ayrıca müşteri destek ekibi gelen taleplere cevap verirken bankacılık disiplini içerisinde müşteri kimliğini kısıtlanmış bilgiler ile tescil etmektedirler ve müşteri destek ekibi hiçbir zaman kullanıcılardan itibari para ya da kripto para yatırılmasını kripto para adreslerini kullanıcıya ait şifreleri talep etmemektedir.

Dyorex’in Sunduğu Ayrıcalıkları Nelerdir?

Dyorex Nedir? “Herkes İçin Kripto” vizyonundan hareketle kripto para dünyasını herkes için daha ulaşılır ve anlaşılır kılarak kullanıcılarının ekonomik özgürlüğünü arttırmayı ve müşterilerinin mutluluğu ve memnuniyetini amaçlayana DyorEX kullanıcılarının veya yatırımcılarının daha sağlıklı yatırım yapmaları ve finansal okur yazarlıklarını artırarak piyasaya karşı bilinçli olmalarını sağlamak için diğer borsalardan farklı olarak bazı ayrıcalıklar ortaya koymuştur. Peki bu ayrıcalıklar nelerdir? Şimdi bu bölümde bu ayrıcalıklara değineceğiz.

 

Günlük Kategori Bazlı Avantajlar

Dyorex Nedir Yatırımlarına göre kullanıcılar 5 kategoriye ayrılmaktadır ve kullanıcılara kategori bazlı ayrıcalıklar sunuluyor. Kullanıcılara sunulan ayrıcalıklar aşağıdaki detaylı bir şekilde açıklayacağız.

1. Analiz Desteği

Haftalık olarak yatırımcının isteğine göre belirlenecek 5 altcoin detaylı analizler ile günlük olarak pdf şeklinde WhatsApp üzerinden kullanıcılarına gönderecektir.

2. Günlük Bülten

Günlük gelişmeler, haftalık beklentiler ile ilgili sürekli bilgilendirici içerikler ve haberler gün içerisinde kullanıcılara WhatsApp üzerinden gönderimini sağlayacaklar. Genel bilgiler dışında yatırımcının haftalık analiz için seçtiği Altcoin haberlerine daha çok önem vereceklerdir.

3. Kripto Göstergeleri

Dyorex Nedir? Into The Block websitesinden çekilecek teknik gösterge sinyalleri, para giriş çıkışları, Exchange-Onchain Pazar Derinliği, zincirdeki büyük işlemlerin sayısı, ağ akışları, giriş-çıkış hacimleri, hash oran dağılımı, twitter duyarlılığı ve oynaklık konularında hazırlanan detaylı pdf dokümanı haftada iki defa kullanıcıya WhatsApp üzerinden göndermeyi planlıyorlar.

4. DyorEX Bire Bir Eğitim

Aşağıda belirtilen konularda birebir olarak haftada 1 saat toplamda ise 12 saat ZOOM gibi online platformlar üzerinden ücretsiz eğitim olanağı sunuyorlar.

 1. Kripto Para Piyasasında ki temel kavramlar
 2. Risk ödül nasıl ayarlanır?
 3. Psikoloji – Portföy yönetimi nasıl yapılmalı?
 4. Risk Yönetimi
 5. Tradingview Kullanımı
 6. Temel Analiz Nedir?
 7. Teknik Analiz Nedir?
 8. Teknik Analiz1 – Destek/Direnç
 9. Teknik Analiz2 – Trend Çizgileri
 10. Teknik Analiz3 – RSI indikatörü
 11. Teknik Analiz4 – MACD indikatörü
 12. Teknik Analiz5 – Hareketli Ortalamalar
 13. Teknik Analiz6 – Fibonacci Çizgileri
 14. Teknik Analiz7 – Bearish Pattern
 15. Teknik Analiz8 – Bullish Pattern
 16. Teknik Analiz9 – Baştan Sona Grafik Çalışmaları
 17. Alım satım stratejileri
 18. Sermaye nasıl korunur?
 19. Takip edilmesi gereken kaynaklar
 20. Kripto piyasasının vazgeçilmez takip siteleri
 21. Trade Örnekleri
 22. Zararlı işlemler de nasıl müdahale edilmeli?

5. Yatırım Mentörü

Dyorex Nedir? Yatırım mentörü kendisine atanan kullanıcıya ileri düzey webinar eğitimi vermeyi, haftanın iki gününde kullanıcıyla randevu oluşturma şansı verilmektedir. Belirlenen saatlerde telefonlar üzerinden görüşmeler gerçekleştirip, piyasa hakkındaki anlık son gelişmeler, altcoinlerdeki beklentileri ve firmadaki yenilikleri (yeni coin listelenmesi, yapılan iş birlikleri vs.) kullanıcıya aktarmayı planlıyorlar.

6. Check-Up

Her ayın ilk haftası kullanıcıya, belirlenen pdf şablonunda tüm işlem geçmişi en ince detayına kadar incelenerek, yapmış olduğu hatalar ve nasıl önlemler alınacağı, bir sonraki yatırımlarında bu hatalar göz önüne alınarak doğru yatırımı nasıl değerlendireceğini içeren tavsiyeler gönderilir. Check-Up uygulaması ile, kullanıcının bir sonraki yatırımlarında detaylı incelemeyi göz önüne alarak kayıplarını kazanca çevirmesini kendilerine hedef olarak belirlemişlerdir.

7. Coin and Travel

Bu uygulama kapsamında bir yıl içerisinde kullanıcının seçmiş olduğu ülke genelinde bir finansal kongre ya da kripto seminerine katılımını sağlayacaktır.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoHocası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!