BTC / USD
ETH / USD
XRP / USD
LTC / USD
EOS / USD
BCH / USD
ADA / USD
XLM / USD
NEO / USD
XEM / USD
DASH / USD
USDT / USD
BNB / USD
QTUM / USD
XVG / USD
ONT / USD
ZEC / USD
STEEM / USD

NEAR Protocol Alınır mı? NEAR Protocol Fiyatı, Piyasa Değeri

0 21

Kripto para birimleri içinde özel bir yere sahip olan, blok zinciri teknolojisini kullanan NEAR Protocol alınır mı? Ölçeklenebilirlik elde etmek için parçalama teknolojisi Nightshade’i kullanan kripto para yatırımcıların merak ettiği kripto paralar arasındadır.

NEAR Protocol Kurucusu

Proof of Stake (PoS) konsessüs mekanizmasıyla çalışan Near Protocol, Alex Skidanov ve Illia Polosukhin tarafından, 2020 yılında oluşturuldu.

NEAR Protocol, Rainbow aracılığıyla Aurora adı verilen katman-2 çözümüyle oluşturuldu. ERC-20 jetonları ve varlıkları, Ethereum blok zinciri içinde kripto parayı ağına kolaylıkla bağlar.

NEAR Protocol Güvenilir mi?

Ekosistemde birçok farklı dAPP’ı destekleyen ve çok sayıda kullanıcıya alternatif olan NEAR Protocol alınır mı konusunda uzmanlar, kripto paranın düşük toplam arzı ön plana çıkıyor.

Verilerin depolanması, işlenmesi ve doğrulama işlemlerinin yapılarak ağ üzerinde tahsis etmek için kullanılan kripto para, merkezi olmayıp, paylaştırıp kullanılabilir. Bu yüzden birçok yatırımcı, Near Protocol kripto paranın iyi bir yatırım olabileceği konusunda görüş birliğine varıyor.

NEAR Protocol Piyasa Fiyatı Piyasa Değeri

Yatırımcılara uzun vadede sermaye kazanımı sağlamaya yarayacak olan NEAR Protocol alınır mı konusunda yatırımcıların, bu tür yatırımlarla ilişkili kayıp riski bulunuyor.

NEAR Protocol varlıkları, Ethereum gibi merkezi olmayan uygulama platformlarında oluşturulan ve ticareti yapılan varlıklardır. Bu varlıklar; dijital ürünler, şirket hisseleri ve hatta gayrimenkul dahil olmak üzere, çeşitli şeyleri temsil etmek için kullanılabilir.

Bunun yanında NEAR Protocol; 3.47 USD ve 24 saatlik işlem hacmiyle 207.204.542 piyasa fiyatına sahiptir. Son 24 saatte %4.2 oranında artan NEAR Protocol, 720 milyon NEAR coin dolaşım arzına ve toplamda 1 milyar coin arza sahip bulunuyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.