BTC / USD
ETH / USD
XRP / USD
LTC / USD
EOS / USD
BCH / USD
ADA / USD
XLM / USD
NEO / USD
XEM / USD
DASH / USD
USDT / USD
BNB / USD
QTUM / USD
XVG / USD
ONT / USD
ZEC / USD
STEEM / USD

Klaytn Alınır mı? Klaytn Fiyatı, Piyasa Değeri

0 16

Kullanıcıların ödeme yapmasına ve para transferi gerçekleştirmesine izin veren Klaytn alınır mı, yatırımcılar güvenilir şekilde yatırım yapabilir mi konusunda kripto paranın piyasa değeri ve piyasa fiyatı ön plana çıkıyor.

Klaytn Kurucusu

Ethereum blok zincirini kullanan, daha hızlı ve daha verimli işlemler için tasarlanan Klaytn, Haziran 2019’da Güney Koreli Blockchain şirketi Ground X tarafından oluşturuldu.

Aynı zamanda yaklaşık 150 servis ortağı bulunan kripto para birimi, finanstan eğlenceye, sağlığa kadar geniş bir ivme ile yükselişe geçti.

Klaytn Güvenilir mi?

Blockchain teknolojisi üzerine inşa edilen Klaytn alınır mı? Güvenilir bir yatırım mı sorusu merak ediliyor. Klaytn; güvenli ve güvenilir bir sistem olan blok zinciri teknolojisine dayandığından, güvenli olarak görülüyor.

Bununla birlikte tüm kripto para birimleri gibi, Klaytn da bilgisayar korsanlığı ve diğer güvenlik risklerine karşı hassastır. Bu nedenle, herhangi bir kripto para birimine yatırım yapılmadan önce, araştırma yapılması gerekir.

Klaytn Piyasa Fiyatı Piyasa Değeri

Klaytn kripto para birimi, hala gelişim aşamasında olan bir kriptodur. Bu nedenle, uzun vadeli yatırımcılar için güvenli olmayabilir. Klaytn’ın altında yatan teknoloji, hala test edilmekte ve geliştirilmektedir.

Bunun yanında geniş çapta kabul görmediği ya da kullanılmadığı için, uzun vadede sabit olmayacaktır. Klaytn alınır mı noktasında; Klaytn döviz kuru, borsalarda değişikliğe uğrar.

Kripto para birimindeki oynaklık dolayısıyla, fiyatlar kısa zamanda, gözle görülür şekilde artabilir ya da düşebilir. Klaytn’ın piyasa değeri, dolaşımdaki KLAY sayısıyla çarpımına eşit olarak görülür.

Klaytn fiyat geçmişinde KLAY EUR değeri 3.69 EUR olarak tepe değeri olduğunu gösteriyor. Kriptomat tarafından kaydedilen en düşük Klaytn değeri ise 0.06 EUR olarak görülüyor. Son 24 saat içinde KLAY fiyatı ise 0.23860430 EUR oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.