Mooncoin Nedir? Piyasa Değeri

0 2

Mooncoin nedir; Kripto para borsasının popüler hale gelmesi ile geliştirilen birçok sanal para birimlerinden bir tanesidir. Mooncoin temel amacı mikro ödemeler için tercih edilen sanal para birimi olmaktır.

Moon Word, Token ve Smart Like üçlüsünden meydana gelir. Geliştiricileri bu platformu kullanıcı dostu olarak oluşturmuştur. Adaletli bir platform olduğunu savunmaktadır. İllegal işlere karıştırılmasına engel olmak için bir koruma sistemi bulunmaktadır. Bütün blok zinciri bütün yatırımcılar tarafından kullanılabilmektedir. Mooncoin piyasa değeri; bu özellikler ve diğer etmenler ile belirlenmektedir. Yaratıcıları bir anda yaşanacak kayıplarını engellemek amacı ile geri çağırma işlemleri ile Moon’u dolaşımdan çekerek en az zarar ile atlatmaya çalışmışlardır.

Mooncoin Özellikleri

Moon Word özelliği, Mooncoin’ e özel olarak geliştirilen programlama dilidir.  Blok zincirini yenileme ve geliştirme amacı olan bütün yatırımcılara imkân tanımayı amaç edinen programlama dilini oluşturmuştur. Mooncoin nedir; Bu program ile yapılan işlemlerde her işlem için farklı semboller bir arada kullanılabilir. Geniş bir alanda etkili değişik programlar geliştirilebilir fakat temelde olan programlama dili bilgileri değiştirilemez.

Piyasa değeri; Dağıtık platform (Smart likes) özelliği ile beğeni toplayarak yatırımcılara pasif bir gelir seçeneği oluşturmayı amaçlamıştır. Like toplayan yatırımcılar Mooncoin Token’ leri kazanırlar. Bu uygulamada artan yatırımcı ve beğeni sayısı ile doğru orantılı olarak dağıtılan Mooncoin miktarı artar.

Mooncoin Madenciliği Nasıl Yapılır?

Moon kazanmak için madencilik yapılabilir. Piyasa değeri; Adalet amacı ile madencilik faaliyetinden önce piyasa arzı yapılmamıştır. Madencilik sürecinde kazanılan her Token belirli sayıdaki blok çözüldüğünde ödül azalmaktadır. Piyasa değeri; 23 Kasım 2022 son işlem hacminde %3,68 oranında azalış yaşanmıştır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.