Metaverse Meraklıları Artıyor

Metaverse Meraklıları Artıyor
Metaverse Meraklıları Artıyor
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Metaverse Meraklıları Artıyor; Metaverse kelimesinin artık günümüzde neredeyse herkesin ağzından duyuyoruz. Öyle ki bu konuda ise çok popüler bir kelime olarak karşımıza çıkıyor. Aynı zaman da ne olup olmadığı ise çok fazla tartışılıyor. Öyle ki Metaverse herhangi bir video oyunu değildir, yeni olan bir keşif değildir, Facebook ile alakalı olan bir konu değildir, gerçek dünyanın yerini alabilecek bir şey hiç değildir. Öyle ki buna ek olarak metaverseyi çok fazla kişi bir oyun olduğunu hatta devasa boyutta olan bir oyun olduğunu zannediyor. Ancak metaverse bunlardan hiçbir değildir. Aynı zamanda metaverse üzerinden oyun oynamak ise bu dünyanın içerisinde yapılacak olan şeylerden sadece bir tanesi. Bunlara ek olarak ise Metaverse’yi sadece oyunlar ile birlikte duyurmak ve bununla sınıflandırmak yanlış olacaktır.

Peki Metaverse Tam Olarak Nedir?

Metaverse son derece popüler olan ve bu popülerliği çok daha farklı boyutlara çıkartan bir platformdur. Geleceği her ne kadar meçhul olan bir konu olmasa da günümüzde çok yaygın olarak kullanılan aynı zamanda herkes üzerinde ciddi bir merak uyandırıyor. İçerisinde ise çok çeşitli olan oyun ağları aynı zamanda teknoloji haberleri, oyun videoları gibi her alanda çeşitli hizmetler sağlayan bir platform olarak sizlere hizmet sunuyor. Öyle ki bu sistem tam olarak kullanılmayan sadece deneme adı altında meydana atılmış olan bir yapım olarak hizmet veriyor.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoHocası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!