Bitcoinin Ve Erhereum Direnç Hareketi Devam Ediyor

Bitcoinin Ve Erhereum Direnç Hareketi Devam Ediyor
Bitcoinin Ve Erhereum Direnç Hareketi Devam Ediyor
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoinin Ve Erhereum Direnç Hareketi Devam Ediyor; Bitcoinin hafta sonu işlemlerini kapatırken ve aynı zamanda yeni haftaya başlarken işlemleri yatay bir grafik izledi. Haftaya yeni adımını satıcılı bir şekilde ve aynı zamanda ise 19,400 dolar olarak başlangıç yaptı. Buna ek olarak kripto paralar üzerinde hareketlilik Ethereum üzerinde de kendini gösterdi. Ethereum geçen hafta 1,350 dolar olarak seyrederken yeni haftaya kanal desteğinde bir azalma olması ile geri dönüş yaptı. Gün içerisinde ise 1,300 dolar ile tutunmaya devam ediyor.

Hafta sonuna girmeden önce Bitcoin piyasa üzerinde ise satış ağırlıklı olarak kripto para neredeyse 19,700 dolar olurken ara desteğini kaybetmesi sağlandı. Öyle ki düşük hacimli olan işlemler göz önünde bulundurulması ile birlikte de kaybının küçük miktarlarda devam etmesi gözlemlenmiş oldu.

Bitcoin Ve Erhereum’a Neler Oluyor?

Bitcoinin Ve Erhereum Direnç Hareketi Devam Ediyor; Bitcoin üzerinde hareketlenmeler devam ederken direnç bir hareket görülüyor. Öyle ki son durumlarda teknik göstergeler ile birlikte satıcıların lehine olan sinyaller görülüyor. Öyle ki günlük grafik görünümünde ise 8 günlük ema değeri 27 günlük olan ema değerinin altında bir hareket gözlenmiş oldu. Aynı zamanda yeni olarak meydana gelen düşüş gözlemlenirken düşüş ivmesinde bir destek söz konusu oldu. Ethereum ise geçen haftalarda yeni bir yükseliş gösterse de 21 günlük ema değerinde ise bir red yaşadı. Öyle ki bu konuda ise Ethereum ema değerini bit direnç haline getirdiği gözlemlendi.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoHocası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!