Metamaskı Binance Akıllı Zincire Nasıl Bağlarsınız?

0 26

Metamaskı Binance akıllı zincire nasıl bağlarsınız; Metamask cüzdanınızı açarak kolay bir şekilde eşleştirme işlemlerinizi yapabilirsiniz. Popüler kripto para birimlerini eşleştirebileceğiniz Metamask cüzdanı kullanıcılarına hızlı çözümler sunarak, dijital varlıklarını diledikleri gibi kullanmalarını sağlamaktadır. Metamask ile Binance blok zincir bağlama işlemleri için öncellikle hesap açmanız gerekmektedir.

Metamaskı Binance Akıllı Zincire Nasıl Bağlarsınız; Metamask İle Binance Bağlama

Metamask çok yönlü bir kullanım sunarak, borsalar arasında uygun kullanım seçeneklerine yer vermiştir. BSC Binance akıllı zincir bağlantısını kullanmak için adımları takip ederek işlemlerin kolay bir şekilde yapılmasını sağlayabilirsiniz. Oldukça bahis olan işlemler için öncellikle e posta adresinizle Metamask cüzdanınızı açmanız gerekmektedir.

Metamaskı binance akıllı zincire nasıl bağlarsınız; Hesabınızı açtıktan sonra ayarlar bölümüne giderek ‘’ağlar’’ seçeneğini tıklamanız gerekmektedir. Networks bölümünde bulunan para birimi alanına doğru bilgileri girerek binance ile Metamask hesap ağlarını eşleştirebilirsiniz.

  • Binance ağ adı olarak akıllı zincir adını kullanır.
  • Gezgin URL engelleme linki kullanılmalıdır.
  • Yeni PRC URL ile etkileşim sağlanmalıdır.
  • Binance sembolü BNB olarak girilmelidir.
  • Binance akıllı zincir kimliği 56 olarak yazılmalıdır.
  • Link özelliklerine göre ekleme yapılarak etkileşim sonrası cüzdana eklenme olacaktır.

Metamask ile binance ağının bağlanması oldukça kolaydır. Hızlı bir şekilde işlem yaparak, yeni bir yönlendirme seçeneği de kullanabilirsiniz. Çok yönlü cüzdan özellikleri sayesinde kısa zamanda işlemler kayıt altına alınarak süreç tamamlanacak ağ ekleme işlemleriniz kaydedilecektir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.