McDonal’s İlk Defa Bitcoin İle Ödeme Hizmeti Sundu

McDonal’s İlk Defa Bitcoin İle Ödeme Hizmeti Sundu
McDonal’s İlk Defa Bitcoin İle Ödeme Hizmeti Sundu
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

McDonal’s İlk Defa Bitcoin İle Ödeme Hizmeti Sundu; McDonal’s fast food şirketi ilk defa İsviçre Lugano kentinde bitcoin ile ödeme hizmetini sunmaya başladı.

Kripto para borsasının hızlı gelişimi ile birlikte her alanda ve çok fazla şirket tarafında önem gösterilen bitcoin şimdi de fast food zincirleri tarafından da önem gösterilmeye başlandı. Buna ek olarak ise pek çok fast food  zinciri bu alanda çalışmalar başlattığı belirlendi. Öyle ki bu bağlamda ilk adımı atmış olan McDonald’s bu alanda hızlı bir şekilde liderlik konumuna ulaşmış oldu. İlk yemek siparişinin bitcoin ile ödenmesinin ardından ise online yemek siparişleri ve mobil ödeme yöntemleri ile de bitcoin ödeme yöntemleri sürecine girmiş oldu. Öyle ki bu şirket son zamanlarda ise sanal ürünler hakkında ise çok fazla patent başvurusunda bulunan bir şirket olarak karşımıza çıkmıştı. Yani bu fast food şirketi bu alana çok fazla uzak kalmayarak girişimleri başlatmış oldu. Bu girişimi çok fazla tüketici tarafından yoğun ilgi görmeye başladı.

Bitcoin İle Ödeme Hizmeti Artışı

Günümüzde sanal paralara duyulan ilgilerin artışı ile birlikte kripto paralar ödeme yöntemleri olarak da karşımıza çıkmaya başlıyor. Alışverişler ve fast food zincirleri tarafından ise böyle bir adımı atan şirket olarak McDonal’s çok yoğun bir şekilde ilgi gördü. Bu alanda kendini geliştirmeye açık olan bu fast food zinciri aynı zamanda çalışmalarını sürdüğünü ve daha iyi adımlar atacağını bildirdi.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoHocası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!