LUNC Para Birimi Yükselişi Duraksadı Mı?

0 9

LUNC Para Birimi Yükselişi Duraksadı Mı; Terra Classic para birimi olarak kripto para piyasasına giriş yapan LUNC, yükselişiyle yatırımcıların odak noktası oldu. 2022 yılının sonunda neler olacağını merak eden yatırımcılar analizcilerin peşinde son durumları kontrol ediyor.

1 hafta içinde büyük bir artış göstererek %100 kazanç üzerinden ilerlemeye devam ederken, ani düşüşüyle de yeni dönemde LUNC pozisyonun neler olduğu konusunda tartışmalar başladı.

LUNC Yatırım İçin İyi Mi?

Yatırım için yeni bir planlama yapılması gerektiğini düşünen analistler, özellikle LUNC üzerinden güçlü yükselişin ani düşüşlerinin olabileceği konusunda tedirginliklerini belirti. Türkiye’de de yatırımcıların dikkatini çeken LUNC para birimi güçlü bir yükselişe sahip olsa da düşmeler görüleceği de ön görüşler arasında.

Güçlü yükselişlerin ani ve derin geri çekilmeleri olması durumundan kaynaklı, düzenli olarak bir parada takılı kalmamanın da mantıklı olabileceği konuşuluyor. Yatırımcıların geri çekilmeleri de dikkate alarak süreç hakkında detaylı bilgi almadan yatırım yapmaması gerektiği tartışılıyor. Türkiye’de ve dünyada son zamanda beklentiler bu yönde.

2022 Ekim Ayında LUNC Para Birimi

24 saat içinde %15 oranında artışa geçen Terra Classic LUNC, yakında yükselişini biraz daha artırabilir. Ancak ani düşüşler olması da beklentiler arasında. Eylül ayında çizgisinden çıkmayan para birimi, yerel tokenler üzerinden de arzında kısmalar olabileceği görülebiliyor. Yatırımlarınızı yaparken son dönemdeki değişimleri beş ayı kapsayacak şekilde düzenlemelisiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.