Luna Coin Ne Kadar Battı?

Luna Coin Ne Kadar Battı
Luna Coin Ne Kadar Battı
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Luna Coin ne kadar battı; coin üzerine yatırım yaparken bu yatırımların batma olasılığının da göz önünde bulundurulması gerekmektedir. Luna bunlara en temel örneklerden birini teşkil eder. Do Kwon tarafından yaratılmış olan bu coinin çökmesi ile beraber kripto piyasasında olumsuz yönde bir gelişmenin olduğunu da eklemek gerekmektedir. Hatta çöküşün sonrasında bu kripto paranın yaratıcısının ülkeden kaçtığı ile alakalı haberler de çıkmıştır. Seul’de ikamet eden Kwon Singapur’a kaçmadığını belirtmiştir.

Neden Çöktü ve Luna Coin Ne Kadar Battı?

Luna Coin ne kadar battı; alım satım adımlarında kripto para biriminin değer kazanması ile alakalı en temel hususların başında arz talep gelmektedir. Kısıtlı arz ve sınırsız talep üzerine kurulu olan bir sistem kendini göstermektedir. Arz ve talep dengesinde meydana gelen sorunların sonrasında bu tip çöküşler meydana gelebilmektedir. Bu sistemde sigorta ya da kaybın kompanse edilmesi gibi bir durum söz konusu olmayacaktır. Bu nedenle yatırımcıların tüm risk olasılıklarını da göz önünde bulundurarak işlem akışını tamamlaması gerekmektedir.

Kripto Para Aracı Kurumları

Aracı kurumlar olmaksızın alım satım yapılmasına imkan verilmemektedir. Kesinlikle bir arsacı kurum üzerinden işlem talimatının sunulması gerekmektedir. İşlemlere ilişkin sorun yaşamadan bağlantı adımının tamamlanması için Türkçe dil desteği olan aracı kurumlardan yana tercihinizi kullanmanız gerekmektedir. Aracı kurumun yatırım uzmanlarından da bu aşamada destek almaya devam etmelisiniz.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoHocası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!