Kısa Vadede Hangi Kripto Para Alınır?

0 7

Kısa vadede hangi kripto para alınır; kripto paraların uzun vadeli işlem değer değişimlerini göz önünde bulundurarak portföye eklenmesi gerekmektedir. Kripto para birimleri listesine her seferinde yeni seçenekler eklenmeye devam etmektedir. Bu seçenekler üzerinden seçim adımını tamamlarken çok dikkatli olmalısınız. Yatırımcıların bağlantı adımını tamamlarken bilhassa, Bitcoin ve Ethereum gibi sınırlı ama daha güvenli bir yatırım alanı sunan seçeneklerden yana tercihini kullanması önerilmektedir. Yeni eklenen kripto para birimlerinde bilinmezliğin oldukça yüksek oranda olduğu fark edilmektedir.

Kısa Vadede Hangi Kripto Para Alınır, Risk Var Mıdır?

Kısa vadede hangi kripto para alınır; alım satım adımlarında riskin her daim mevcut olduğunun belirtilmesi gerekmektedir. Riskin kontrol altına alınabilmesi için çok dikkatli olmanız gerekmektedir. Bu noktada kripto para biriminin değerinin sıfırlanması gibi biri durumun da söz konusu olabileceğini un utmamalısınız.

Risk analizini daha verimli bir biçimde yapmak için piyasanın tam tersi yönde hareketlenmesi durumunda hangi birimlerin size kazanım getireceği gibi hususlarda da bilgi sahibi olmanız büyük önem arz etmektedir. Bu analiz sonucu yapılan işlem hedge pozisyon olarak da tanımlanır.

Aracı Kuruma Dikkat!

Aracı kurumunuzun işlem talimatlarını kısa sürede hayata geçirebilecek nitelikte olmasına dikkat edilmesi gerekmektedir. Aracı kurum seçim adımlarında komisyon tutarının daha düşük seviyede olmasına da bir hayli dikkat edilmesi gerekmektedir. Komisyon ne derece düşük olursa net kar o kadar artar!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.