Livepeer LPT Nedir? | Livepeer Madenciliği Ve Altyapısı

Livepeer LPT Nedir
Livepeer LPT Nedir
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İlk olarak Doug Petkanics ve Eric Tang’ın üzerinde çalıştığı, daha sonra ekip olarak geliştirilen LPT, merkeziyetsiz video platformu oluşturmayı amaçlar. Livepeer LPT nedir? Herhangi bir merkezi kuruma bağlı kalmadan, herkesin özgürce istediği video ve içerikleri paylaşabilmesi için geliştirilen bir sistemdir. Blokzincir tabanlı geliştirilen platformda video paylaşılmasının yanı sıra canlı yayınlar da açılabiliyor. Piyasaya 2017 yılında sürülen kripto para birimi için çalışmalar 2016 yılında başlamıştır.

Livepeer Madenciliği Ve Altyapısı

Livepeer adı verilen tokenin piyasaya sürülmesi için Ethereum blokzincir sistemi benimsenmiştir. Tüm verilerine ulaşılabilen bu token için açık kaynaklı bir çalışma prensibi belirlendi. Livepeer  LPT nedir? DApp tabanlı olan her uygulamada kullanıma uygun olan video içerik platformunda madenciliği video içerikleriyle yapmak mümkündür. Podcastler, videolar, şarkılar, klipler ve canlı yayınlar için tüm içeriklerin otomatik olarak ölçeklendirilebilir yapıda olması sağlanmaktadır. Bu sayede video üreticilerinin yaşamış olduğu her sorunun ortadan kaldırılabileceği belirtiliyor.

LPT Token Toplam Arzı ve Fiyatı

LPT tokeninin piyasaya toplamda 22 milyon 859 bin 12 adet sürüleceği açıklanmıştır. Toplam arzın %90’dan fazlası an itibariyle piyasaya sürülmüş durumdadır. LPT kripto parasının bu zamana kadar oluşan en düşük fiyatına 13 Mart 2020 tarihinde 0,4206 dolar ile rastlanmıştır. En yüksek fiyatı ise 100,24 dolar ile 9 kasım 2021 tarihinde oluşmuştur.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoHocası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!