Likidite Havuzları Nelerdir?

Likidite Havuzları Nelerdir
Likidite Havuzları Nelerdir
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Likidite havuzları nelerdir; kripto para ticareti merkezi olmayan sistemlerdir. Akıllı sözleşme ile token ve dijital varlık koleksiyonu olarak likidite havuzları bu özelliklerin oluşmasını sağlar. Likidite havuzları merkezi olmayan finans ‘’DEFİ’’ sistemi oluşturmada önemli rol oynamaktadır.

Likidite Havuzları Nelerdir Ve Ne İşe Yarar?

Likidite havuzları nelerdir; kilitlenmiş kripto para yığını olarak geçen Likidite havuzu, AMM dijital varlıklar ve DEFİ sistemi için kullanılan blok zincir tabanlı çevrimiçi oyunlar için kullanılmaktadır. AMM platformu ile ticaret alanında yatırımcılar ve tüccarlarla birlikte uygun fiyat özelliklerinin kullanılmasını da sağlamaktadır.

  • DEFİ üzerinden kullanıma açıktır.
  • AMM platformu ile kullanılabilir.
  • Kullanıcı dijital varlıklarını Likidite havuzuna stake etmelidir.
  • Ödüller, kripto ödülleri ve varlıkları bir araya getirebilir.
  • BTC ile USDT Likidite havuzları yatırım alanları bulunur.

SushiSwap üzerinden işlem yapılabilmektedir.

Likidite havuzu işlemleri için SushiSwap üzerinden BTC ile işlemlerinizi yapabilir, 50/50 oranlarda yatırımlarınızı değerlendirebilirsiniz. LPT BTC USDT stake havuzu yatırımlarınızı yapabileceğiniz özellikler sunmaktadır.

Kasa üzerinden kabul ettiğiniz kilitlerle Likidite havuzuna dahil olarak işlem yapabilirsiniz. Ticaret alanında birçok yatırımcının kullandığı bir sistem olarak havuz kilitlenerek ödülleri, kripto para ve hesap türlerine göre gerçek para eşleşmelerini de kabul edilir. Uniswap, Eğri ve dengeleyici Likidite sağlayıcıları vardır. Sabit paraları ERC 20 ile ETH ticaretleri için de kullanılabilir özellikler vardır. Likidite ile platformun sunduğu birçok işlemden yararlanabilirsiniz.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoHocası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!