Likidite Havuzları Nelerdir?

0 27

Likidite havuzları nelerdir; kripto para ticareti merkezi olmayan sistemlerdir. Akıllı sözleşme ile token ve dijital varlık koleksiyonu olarak likidite havuzları bu özelliklerin oluşmasını sağlar. Likidite havuzları merkezi olmayan finans ‘’DEFİ’’ sistemi oluşturmada önemli rol oynamaktadır.

Likidite Havuzları Nelerdir Ve Ne İşe Yarar?

Likidite havuzları nelerdir; kilitlenmiş kripto para yığını olarak geçen Likidite havuzu, AMM dijital varlıklar ve DEFİ sistemi için kullanılan blok zincir tabanlı çevrimiçi oyunlar için kullanılmaktadır. AMM platformu ile ticaret alanında yatırımcılar ve tüccarlarla birlikte uygun fiyat özelliklerinin kullanılmasını da sağlamaktadır.

  • DEFİ üzerinden kullanıma açıktır.
  • AMM platformu ile kullanılabilir.
  • Kullanıcı dijital varlıklarını Likidite havuzuna stake etmelidir.
  • Ödüller, kripto ödülleri ve varlıkları bir araya getirebilir.
  • BTC ile USDT Likidite havuzları yatırım alanları bulunur.

SushiSwap üzerinden işlem yapılabilmektedir.

Likidite havuzu işlemleri için SushiSwap üzerinden BTC ile işlemlerinizi yapabilir, 50/50 oranlarda yatırımlarınızı değerlendirebilirsiniz. LPT BTC USDT stake havuzu yatırımlarınızı yapabileceğiniz özellikler sunmaktadır.

Kasa üzerinden kabul ettiğiniz kilitlerle Likidite havuzuna dahil olarak işlem yapabilirsiniz. Ticaret alanında birçok yatırımcının kullandığı bir sistem olarak havuz kilitlenerek ödülleri, kripto para ve hesap türlerine göre gerçek para eşleşmelerini de kabul edilir. Uniswap, Eğri ve dengeleyici Likidite sağlayıcıları vardır. Sabit paraları ERC 20 ile ETH ticaretleri için de kullanılabilir özellikler vardır. Likidite ile platformun sunduğu birçok işlemden yararlanabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.