Bitcoin Dünyasında Volatil Dönem Mi Başlayacak?

Bitcoin Dünyasında Volatil Dönem Mi Başlayacak
Bitcoin Dünyasında Volatil Dönem Mi Başlayacak
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin Dünyasında Volatil Dönem Mi Başlayacak; Oldukça uzun bir zamandır yatay olarak seyir gözlemlenen kripto paralar üzerinde bir hareketlenme meydana gelmeye başladı. Öyle ki bu konuda hakkında ise sürekli bir şekilde işlem gören Bitcoin üzerinde ise 20,400 dolar seviyesinde yeni bir artışlarda meydana gelmeye başladı. Öyle ki uzun zamandır kıramadığı direnç sayısında bir kırılma meydana geldi.

Öyle ki bu direnç her ne kadar zor kırılsa da yatırımcılar tarafından ciddi bir dikkat çekme nedeni oldu. Artış meydana gelen tek coin Bitcoin olmamak ile birlikte büyün altcoinler üzerinde de bir artış meydana geldi. Öyle ki yatırımcılar tarafından da bu artışın hızlı bir şekilde günden güne değişeceği ve daha fazla değer görmesi gerektiği de söyleniyor. Bunun ile bitcoin alım ve satımlarda da bazı değişiklikler ile birlikte de dalgalanmalar söz konusu olmayı başarıyor.

Bitcoin Daha Fazla Artacak Mı?

Lider coin nitelinde olan Bitcoin üzerinde meydana gelen yeni hareketlenmeler ardından bazı sorular ve görüşler bırakmaya devam ediyor. Oldukça yoğun bir ilgi göre Bitcoin üzerinde yatırımcıların daha fazla bir yükseliş meydana geleceği ön görülüyor. Bu bağlamda ise alım satım oranlarında da bazı artışlar söz konusu oluyor. Bu konuda ise bir kalıcılık meydana gelirse ğer Bitcoin üzerinde yeniden bir artış yaşanması ile 25,000 dolar gibi bir rakama yeniden bir ulaşma söz konusu olacak gibi görünüyor.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoHocası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!