BTC / USD
ETH / USD
XRP / USD
LTC / USD
EOS / USD
BCH / USD
ADA / USD
XLM / USD
NEO / USD
XEM / USD
DASH / USD
USDT / USD
BNB / USD
QTUM / USD
XVG / USD
ONT / USD
ZEC / USD
STEEM / USD

Kristoffer Koch Kimdir?

0 27

2009 yılında öğrenci olarak yaşayan ve yine o yıllarda eğlencesine bir niyet üzere yeni ünlenen bitcoinden cüzi miktarlar ile Btc alan Kristoffer Koch, Norveç asıllı olan bir gençtir. Her genç gibi ders stresini atacağı bir alan ararken, bu arayış vesilesi ile şanslılar arasına girmeyi başararak; zenginliği elde etmiştir.

Kristoffer Koch Nasıl Zengin Oldu

Bitcoin 2009 yılında oluşmaya başlamış bir oluşumdu ve yeni yeni adını duyurmaya başlamıştı. O yıllarda öğrenci olan ve yoğun şekilde ders tez gibi işler ile uğraşan Kristoffer Koch, eğlence amaçlı olarak bu platforma üye oldu ve 27 dolarlık yatırım sunarak 5000 bitcoin satın almıştı. Sonrasında ise bu sırf eğlence olarak yaptığı durum tamamen aklından çıktı.

Ve şifresini bile unutacak duruma gelmişti. Bitcoin ise bu zaman zarfında ününü artırarak, adını biraz daha duyurmayı başarmıştı. Ve sadece adını ve ününü değil, bitcoin değerlerini de artırmıştı. Kristoffer Koch sahip olduğu 5000 bitcoin ise ilk aldığı 27 dolardan; değeri 900 bin dolar kadar katlamıştı. 2013 yılına gelindiğinde, bitcoin değerlerinden haberi olan gencin, yaptığı yatırımın aklına gelmesi ile birlikte şifre hatırlama süreci için çabası başladı. Ve hatırlaması ile birlikte hesabında oluşan büyüme ile mutluluk ve zenginliğe kavuştu.

Kristoffer Koch Serveti Ne Kadar

2009 yılında genç bir öğrenci olan Kristoffer Koch, 2013 yılına geldiğinde yaptığı yatırıma bakması ile birlikte sahip olduğu zenginlikten haberdar oldu. Yaklaşık 900 bin dolarlık servet sahibi olması sayesinde bir anda zenginler listesine adım attığını öğrenmiş oldu. İlk etapta servetinin büyük bir bölümü ile daire yatırımı yaptı ve kalan parasını ise yine hesabında soğuk cüzdanda bıraktı. Ve tamamen hesabını kapatmayarak, servetinin sona ermemesi adına kendisine yardımcı oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.