Kristoffer Koch Kimdir?

Kristoffer Koch Kimdir
Kristoffer Koch Kimdir
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

2009 yılında öğrenci olarak yaşayan ve yine o yıllarda eğlencesine bir niyet üzere yeni ünlenen bitcoinden cüzi miktarlar ile Btc alan Kristoffer Koch, Norveç asıllı olan bir gençtir. Her genç gibi ders stresini atacağı bir alan ararken, bu arayış vesilesi ile şanslılar arasına girmeyi başararak; zenginliği elde etmiştir.

Kristoffer Koch Nasıl Zengin Oldu

Bitcoin 2009 yılında oluşmaya başlamış bir oluşumdu ve yeni yeni adını duyurmaya başlamıştı. O yıllarda öğrenci olan ve yoğun şekilde ders tez gibi işler ile uğraşan Kristoffer Koch, eğlence amaçlı olarak bu platforma üye oldu ve 27 dolarlık yatırım sunarak 5000 bitcoin satın almıştı. Sonrasında ise bu sırf eğlence olarak yaptığı durum tamamen aklından çıktı.

Ve şifresini bile unutacak duruma gelmişti. Bitcoin ise bu zaman zarfında ününü artırarak, adını biraz daha duyurmayı başarmıştı. Ve sadece adını ve ününü değil, bitcoin değerlerini de artırmıştı. Kristoffer Koch sahip olduğu 5000 bitcoin ise ilk aldığı 27 dolardan; değeri 900 bin dolar kadar katlamıştı. 2013 yılına gelindiğinde, bitcoin değerlerinden haberi olan gencin, yaptığı yatırımın aklına gelmesi ile birlikte şifre hatırlama süreci için çabası başladı. Ve hatırlaması ile birlikte hesabında oluşan büyüme ile mutluluk ve zenginliğe kavuştu.

Kristoffer Koch Serveti Ne Kadar

2009 yılında genç bir öğrenci olan Kristoffer Koch, 2013 yılına geldiğinde yaptığı yatırıma bakması ile birlikte sahip olduğu zenginlikten haberdar oldu. Yaklaşık 900 bin dolarlık servet sahibi olması sayesinde bir anda zenginler listesine adım attığını öğrenmiş oldu. İlk etapta servetinin büyük bir bölümü ile daire yatırımı yaptı ve kalan parasını ise yine hesabında soğuk cüzdanda bıraktı. Ve tamamen hesabını kapatmayarak, servetinin sona ermemesi adına kendisine yardımcı oldu.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoHocası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!