Bruce Wagner Kimdir?

Bruce Wagner Kimdir
Bruce Wagner Kimdir
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bruce Wagner Amerika kökenli olan ve online olarak talk show gösterileri ile ün kazanmış; eğlence, senaryo, roman gibi alanlarda ün kazanmış bir insandır. 22 mart 1954 doğumlu olan sanatçı Hollywood eğlence sektörünün gözbebeklerinden biri olarak bilinmektedir. Aynı zamanda yazdığı yazılar neticesinde Amerika’lı senarist olarak da bilinir. Henüz 20’li yaşlarda olduğu zaman diliminde senaryo yazmaya başlayan sanatçı, makale ve köşe yazıları ile dergi ve roman gibi alanlara da yönelerek yazma rutinini dallandırmıştır. Ve bu sayede yazdığı bir romanı New York Times’da yılın en iyi kitabı ödülüne layık görülerek, başarısı taçlandırılmıştır.

Bruce Wagner Nasıl Zengin Oldu

Bruce Wagner yazdığı roman, senaryo, kitap, köşe yazıları ile üstlendiği çeşitli sanatsal yapı faaliyetleri ile hem adını duyurmuş hem de güzel ücretler kazanmayı sağlamıştı. Bitcoinin ise çıktığı yıllardan itibaren sistemin erken dönemlerinden bu yana dek hem destekcisi hem de yatırımcısı olmuştur. Bitcoin sistemine erken dönem sunduğu yatırımların ise hasılatlarını toplayarak sistem üzerinden büyük kazançlar sağlamayı başarmış ve sisteme olan güveni ile sempatisi de haliyle artmıştır.

Yönettiği online talk show gösterileri ve katıldığı çeşitli konferanslarda ise gittiği alanlarda insanların öğrenmesi için bitcoin hakkında anlatımlar sunarak; insanların da sistemi tanıması, bitcoinin yakın dönemde varacağı geleceği ve ileriki yaşam adına da olabilecek faydaları gibi konuları anlatmıştır. Bu sayede Bruce Wagner dijital para borsası hususuna olumlu yönde ve büyük şekilde katkısı olmuş ve sistemi can ile baş ile destekleyen insanlar arasında yer almıştır. Üstelik sadece tanıtım ve öğretme amaçlı olarak katkı sunan insan olarak değil, aynı zamanda da dijital para borsası sistemi ile zengin olan insanlar arasında da adını duyurmayı başarmıştır. Bruce Wagner halen bu şekilde yaşam sürdürür.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoHocası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!