Kripto Paralar Üzerine Meydana Gelen En Düşük Seviyeler Gözlemleniyor!

Kripto Paralar Üzerine Meydana Gelen En Düşük Seviyeler Gözlemleniyor
Kripto Paralar Üzerine Meydana Gelen En Düşük Seviyeler Gözlemleniyor
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto Paralar Üzerine Meydana Gelen En Düşük Seviyeler Gözlemleniyor; Riskli olarak gözlemlenen kripto para piyasaları volatil yapısı ile birlikte öne çıkan piyasalar arasında bulunuyor. Aynı zamanda 200 yılı içerisinde ise son çeyrek skalasına  dahil olan volatil fiyat hareketleri bu söylentilerin aksine olarak bir yansıtma söz konusu doğuruyor. Bloomberg kaynaklı olan bu volatillit ise piyasa değerinin hesaplanması üzerine 100 kripto para biriminin değerine göre tam olarak bir fiyat dalgalanmaları meydana geldiğini gözlemiş oluyor. İlk 100 kripto paralarda ise mevcut volalitesi olarak yılın neredeyse en düşük seviyelerine kadar bir grafik meydana gelmiş oluyor. En düşük seviyeler ise en son 2020 yılında gözlenmişti. Aynı zamanda bunun ardından ise bir süre oldukça yüksek seyrederken yeniden bir düşüş meydana gelmesi ardından ise nihayetinde bir toparlanma sağlandı. Kasım ayında ise bu grafik değerli 3 trilyon dolara kadar ulaşan toplam piyasa değerinin olması tarihi zirve üzerinde bir belirleme sağlamıştı.

Bitcoinde Fiyat Sıkışması Gözlemleniyor

Lider kripto para olan Bitcoin adeta sıkışmış durumda olan bir grafik söz konusu oluyor. Öyle ki belirli zamandır direnç sınırını aşamayan Bitcoin sürekli olarak bu direnci kırmak için çaba sarf ediyor. Ayn zamanda 4 aylık fiyat hareketleri de bir fiyat sıkışmasının meydana geldiğini net bir şekilde gözler önüne seriyor. Bloomberg tarafından belirlenmiş olan veriler ile birlikte ise 2 yıl içerisinde neredeyse 5 kere fiyat sıkışması söz konusu olduğunu ve direnç fiyatın kırılmadığı gözlemlendi.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoHocası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!